Son Konu

Scarlett Johansson, Black Widow'un Öldüğünü Doğruladı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Avengers: Endgame'in akabinde Marvel Sinematik Kozmosu içerisinde bir yaprak dökümü olacağı aşikardı. Sineması izledik, yaşananları gördük ve birtakım karakterler aramızdan ayrıldı. Bunlardan birisi de Scarlett Johansson'un canlandırdığı Black Widow karakteriydi. Doğal laf konusu Marvel olunca "ölülerin, meyyit kalma" durumu pek gerçekçi gelmiyor. 

Johansson'a nazaran Natasha Romanoff'un vefatı hayli mutlakmış. The Tonight Show'da Jimmy Fallon'un konuğu olan aktris aktris, "Dürüst olmak gerekirse kendi adıma bu türlü bir kapanışa gereksinimim vardı. Zira Avengers: Endgame'in akabinde duygusal olarak ve gerçek manada dışarıda kaldım. Ortada birkaç tane kesin şey var lakin irtihal epey gerçek bir durum. Ancak kişiler benim öldüğüme inanmıyorlar ve beni karakterimin ölmediğine ikna etmeye çalışıyorlar. Karakterimin koşut bir kozmosta yaşıyor olabileceğini söylüyorlar. Fakat hayır, mevt kesin bir sondu." demiş. 
  • Black Widow'un Çekimleri Tamamlandı
  • Black Widow'un Comic-Con Fragmanının Bir Kısmı Sızdırıldı
Endgame sırasında ölen Black Widow'un MCU'nun dördüncü aşamasının birinci sineması olması karakterin hala yaşıyor olabileceği ile ilgili söylentileri güçlendirmişti. Ama sinemanın evvelki periyotlarda geçmesi ve Scarlett Johansson'un bu açıklamaları durumu net hale getirmiştir.

Natasha Romanoff'un MCU'daki son sineması de olacak olan Black Widow, 1 Mayıs 2020'de vizyona girecek. 

Üst Alt