Son Konu

Kerem Bürsin'in 'Maço Değilim Ama Geçmişte Hatalarım Oldu' Açıklaması Goygoycuların Eline Fena Halde Düştü!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-043aa7a95ccf5842dee306e2a99c0fa31a8b3578.jpg

Ne hoş geliştirmiş işte kendini, ne var ki bunda?

Bildiğiniz üzere Kerem Bürsin bilhassa de Hande Erçel ile yaşadığı beraberlikle son devrin en tanınan isimlerinden biri.

Kendisi geçtiğimiz günlerde ‘Hikayede Kalmasın’ isimli bir programa katılarak hakkında bilinmeyen pek çok soruyu yanıtladı.

Annesinin oyunculuğu seçmesinde destekleyici olduğunu tabir eden Bürsin hususla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

"Ailem ünlü olacağıma hiç odaklanmadı. Daha fazla hayatımda bu mesleğin zorluklarımı çekmemi istemediler. Babam oyuncu olmamı hiç istemedi. Annem beni daima destekledi ancak günün sonunda hepsi kararıma hürmet duydu. Ben şu anki durumdan çok memnunum. Çok şanslıyım. Çocukken hayalini kurduğum işi yapıyorum."

Lakin röportajın en çarpıcı sorularından biri de ‘Maço musunuz? Sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız?’ oldu.

"Bence maço değilim. Feminist siyasetime maçoluk uymuyor. İster istemez bu türlü bir ataerkil dünya ve toplumda büyüyünce bazen işin ucu kaçabiliyordu. Bilhassa bu hususlarla ilgili son 2.5- 3 yıldır ağır bir eğitim alıyorum. Fakat hiç ‘geçmişte karışmadım' da diyemem. Bu olayı da kusur olarak görüyorum. Kusurlarım oldu lakin hiçbir vakit el kaldırma ya da küfretme olmadı. 'Ya hakikaten bunu mu giyeceksin' dediğim oldu. Ancak feminizm üzerine kitaplar okuyarak ve ataerkil toplumun hem erkeklerin hem de bayanların üstünde yarattığı baskı üzerine eğitim aldıkça bunların ne kadar yanlış olduğu gördüm."

Olağan bu açıklama goygoycuların eline üzücü halde düştü:

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com
Siz ne diyorsunuz? Haydi yorumlara!

Üst Alt