Son Konu

VALORANT'ta Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-5b945af4fc0163c0f384c446fc2668e4cdb47bc4.jpg

VALORANT'ta her oyuncu, kimi periyotlarda oyun içi nick/ismini değiştirmek ister. Bu değişim süreci epey kolay olmasına karşın bazen oyuncuların başını karıştırabiliyor.

Pekala VALORANT'ta nick nasıl değiştirilir?

VALORANT epeyce tanınan.

Geçtiğimiz yıl pandamı devrinde çıkış yapan ve çıktığı günden beri geniş kitleler tarafından sevilerek oynanan VALORANT, gün geçtikçe popülaritesini arttırıyor.

Espor arenasına yaptığı yaptırımlar ile birlikte profesyonel oyuncuları da kazanan oyun, rakibi olan CS:GO'yu kısa müddet içerisinde geçebilir.

VALORANT'ta ise oyuncular koydukları nick'i muhakkak müddetlerde değiştirebiliyor. Her 30 günde bir oyuncular, internet sitesi üzerinden belirledikleri nickleri değiştirebilir.

VALORANT'ta nick nasıl değiştirilir?

VALORANT'ta seçtiğiniz nick'in hakaret yahut cinsel bir söz içermemesi gerekiyor. Şayet bu noktada bir nick seçimi yaparsanız, VALORANT'tan banlanmanız bile kelam konusu olabilir.

VALORANT'ta nasıl nick değiştirilir?

1. adım: Öncelikle buradaki Riot Games sitesine girmeniz gerekiyor.

2. adım: VALORANT hesabınızın bilgilerini girerek, siteye giriş sağlayabilirsiniz.

3. adım: Riot ID yazan yerden yeni nick'inizi ve hasthag'inizi belirleyebilirsiniz.

4.adım: Nick'inizi ve hasthag'inizi belirledikten sonra kaydetmeniz gerekmektedir.

5.adım: Şayet bu süreçleri yaparken VALORANT açıksa, VALORANT'ı kapatıp tekrar açtığınız vakit nick'inizin değiştiğini görebilirsiniz.

Böylece 5 adımda nick'inizi değiştirebilirsiniz. Her 30 günde bir defa nick değiştirebileceğinizden ötürü, kullanmak istemediğiniz bir nick'i seçmemenizi öneririz.

VALORANT'ta nick değiştirmek bu kadar kolay.

Bu kolay süreçleri yaparak siz de VALORANT'ta nick'inizi değiştirebilirsiniz. Şayet nick'inizi değiştirirken sorun yaşarsanız, Riot Games'in Dayanak ünitesiyle bağlantıya geçerek meselenizi çözebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Üst Alt