Son Konu

Ekonomistten BTC ve Ethereum Tahmini: Aralık’ta Bu Seviyelerdeyiz!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
btccc.jpg

Ünlü kripto para gurusu Raoul Pal, mevcut kripto boğa döngüsü için devasa Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyat tahminlerini açıkladı. Kriptokoin.com olarak, makro yatırımcı ve Real Vision CEO’su Raoul Pal’un, kripto boğa döngüsünün sonu için devasa Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyat seviyeleri için yaptığı açıklamaları inceliyoruz.
  • fomo2-greenchart.jpg
Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC)’de seviyeler

Eski Goldman Sachs yöneticisi Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, kripto para gurusu Raoul Pal, piyasalar olgunlaştıkça yeni büyük sermaye dalgalarının yakında kripto alanına gireceğini öne sürüyor. Pal şöyle diyor: “Peki Bitcoin’in bir sonraki büyük alıcısı kim? Kim oldukları benim için çok açık. Devam eden kurumlar böyle devam ediyor ve bence özellikle fiyat patlak verirse, herkes koyun gibi, her zaman birbirini takip etmek isterlerse, bunda bir ivme göreceğimizi düşünüyorum.”

Pal, Bitcoin ETF’lerinin mevcudiyetinin kripto pazarını daha sıradan yatırımcılar için daha erişilebilir hale getireceğini ve alana “devasa” miktarda sermaye çekeceğini ekliyor. Ayrıca Bitcoin (BTC)’ye sermaye tahsis eden daha fazla egemen servet fonu öngörüyor. Kripto para gurusu Raoul Pal, hem yılın sonunda hem de mevcut boğa piyasası döngüsünün sonunda Bitcoin ve Ethereum’un nerede olacağı konusundaki düşüncelerini açıklıyor.
  • public.jpg
BTC: 200.000 ve ETH 15.000 ?

Kripto para gurusu Raoul Pal: “Bence Bitcoin (BTC) 200.000 doların üzerinde ve ETH 15.000 dolara yakın, ancak bence döngüyü Bitcoin 400.000 dolara ve ETH 40.000 dolara yakın bir şekilde bitiriyoruz” açıklamasında bulundu. Pal’in BTC ve ETH hedefleri, en büyük iki kripto varlığının mevcut değerlerinden sırasıyla %400 ve %966 kazanç anlamına geliyor. Pal ayrıca, kripto daha fazla benimsendikçe, piyasaların daha az oynak hale geleceğini ve belirgin ve belirgin boğa ve ayı piyasalarına daha az eğilimli olacağını söylüyor. Kripto para gurusu Raoul Pal şöyle diyor:

Ayı piyasasında ne olacak? Ne zaman gelir? Aynı yapıda mı geliyor? Muhtemelen bir dereceye kadar ayrışacağını düşünüyorum çünkü benimsemenin gerçekten oldukça büyük olacağını ve bu yüzden [volatiliteyi] düşüreceğini düşünüyorum. Ağ daha fazla benimsendikçe oynaklık düşüyor, bu yüzden bu sefer bunu göreceğimizi ve ayrılacağını düşünüyorum.
  • ethere-1.jpg

Üst Alt