Son Konu

Tuğba Ekinci Fahriye Evcen'i hedef aldı! "Güzel değil!"

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tugba_ekinci_fahriye_evceni_hedef_aldi_guzel_degil_1636530873_6886.jpg

Müzikçi Tuğba Ekinci, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda ünlü oyuncu Fahriye Evcen'i tenkit yağmuruna tutuldu.

Bir müddettir ekranlardan uzak kalan oyuncu Fahriye Evcen, "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisi ile sevenlerinin karşısına çıktı. Ünlü oyuncu başarılı oyunculuk performansı kadar hoşluğuyla de Türkiye'nin en beğenilen bayanlarından biri olarak görülüyor.

"BEN HOŞTAN ANLARIM!"

Evvelki gün TV8'de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programına konuk olan Tuğba Ekinci, Fahriye Evcen'i amaç alarak herkesi şaşırttı. Evcen'in hoş bir bayan olmadığını söyleyen Ekinci, "Güzelden anlarım. Burnu yanlış yapılmış, düzeltilmesi lazım. Ben de magazin programı sunduğum için yapıyorum bunu, rencide etmek için değil. Burnu mandalla sıkıştırılmış üzere. Burnunun kenarları etli kalmış. Ben hoşluk hastası bir bayanım, yüz sınırlarına çok dikkat ederim. 'Yaprak Dökümü' dizisinde oynadığı devirde Fahriye Evcen'in kendi burnu." sözleriyle izleyenleri şoke etti. 

"FAHRİYE DOĞAL DEĞİL!"

Ekinci, kelamlarına şu biçimde devam etti:

"Birine 'çok hoş kadın' denmesi için doğal olması lazım. Doğal olmadığı için Fahriye benim için 'güzel kadın' statüsüne giremez. Doğal bayan hoştur. Estetik yaptırmış insanlara 'güzel' demeyin. Burnu yapılınca güzelleşiyor, artık buna 'güzel' mi diyeceğiz? O vakit biz niçin doğduk bu türlü; eli, ayağı düzgün. Monica Bellucci 60 yaşına geldi, hala çok hoş. Angelina Jolie 50 yaşında, bir garip oldu, bozdu kendini. Gençliğinden beri doğal olan bayanlara 'güzel' deyin. Kesimde kim doğal kaldıysa ona 'güzel' deyin. Fahriye Evcen'in burnu yaptırılmış ve yanlış yapılmış."

Üst Alt