Son Konu

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Gülşen Bubikoğlu ilk kez torununu paylaştı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yesilcamin_unlu_oyuncusu_gulsen_bubikoglu_sac_imajini_yeniledi_1614322121_5316.jpg

Pandemi sürecinden beri Bodrum'daki, konutundan çıkmayan Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu, saç imajını yeniledi. Toplumsal medya aracılığıyla hayranlarıyla görüşen Bubikoğlu, büyük ilgi görmüştü. Bubikoğlu, kızı Zeynep İnanoğlu'nun oğlu Mavi'yi birinci defa paylaştı. Efsane oyuncunun paylaşımına beğeni yağdı.

Yeşilçamın usta ismi Gülşen Bubikoğlu, 1974 yılında nikah masasına oturduğu Türker İnanoğlu'ndan bir kızı olmuştu.

Zeynep İnanoğlu ismindeki kızı ise ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile 2011 yılında evlendi.

Bu evlilikte Ali Mavi isminde bir çocukları oldu. Gülşen Bubikoğlu toplumsal medya birinci kere torunu Mavi'yi paylaştı. Paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. 

SAÇLARINI YENİLEDİ!

Hoşluğuyla yıllara meydan okuyan Gülşen Bubikoğlu, toplumsal medya hesabından yıllardır kullandığı toplu saç modeli dışında yeni bir biçimle paylaşım yaptı. Pandemi sürecini Bodrum'da geçiren efsane isimin paylaşımı aslında kimi hayranlarını eski yıllara götürdü. 

Yeşilçamın hoşu olan Gülşen Bubikoğlu, toplumsal medya hesabında bir hayranının "ne vakit ekranlara döneceksiniz?" sorusuna karşılık verdi. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, "Ekrana ne vakit döneceksiniz, artık sizi çok özledik” diye soran hayranlarına şu cevabı verdi: “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum çoklukla. Bana büyük güç veriyor. Hayata bağlıyor. Çok sevinçli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ancak kimi şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum" 

5 Aralık 1954 yılında İstanbul'da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında "Ses" mecmuasının müsabakası ile mesleğine başladı. Birçok Türk sinemasında yer alan oyuncu hoşluğu ve yeteneği ile kısa vakitte büyük ün kazandı.

Hoşluğu ile lisanlara destan olan oyuncu Gülşen Bubikoğlu, Twitter hesabında TT olarak çok sayıda paylaşım aldı. Ayrıyeten hoş oyuncu 70'li yıllarına ilişkin bir fotoğraf toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

Üst Alt