Son Konu

İş insanı Sebahattin Girgin: Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık beni dolandırdı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
is_insani_sebahattin_girgin_kibariye_ve_esi_ali_kucukbalcik_beni_dolandirdi_1622096771_5415.jpg

2019 yılında müzikçi Kibariye’nin Bodrum Yalıkavak’daki konutunu aldığını söyleyen iş insanı Sebahattin Girgin, "Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık, beni dolandırdı" argümanında bulundu.

İş insanı Sebahattin Girgin, Kibariye’nin Yalıkavak’taki konutunu 2019 yılında 4.5 milyon lira ödeyerek satın aldığını ve içine yerleştiğini, lakin bankadan hacizli olduğu için tapuyu 2 yıldır alamadığını sav etti.

Girgin ayrıyeten Kibariye ile eşinin konutu iki farklı bireye kiraladığını, yakın vakitte da öbür bir alıcıya sattıklarını ileri sürdü.

VEFATLA TEHDİT ETTİLER

Dolandırıldığını argüman eden Sebahattin Girgin şöyle konuştu: “Ben bu konutu 2 sene evvel 4.5 milyon TL’ye Kibariye Hanım’dan satın aldım. Ataşehir’deki konutlarında görüştük. 2 milyon 300 bin TL banka borcu vardı, onu kapatmak ve ikili 2 milyon 200 bin TL ödemek üzere anlaştık. ‘Benim okumam yazmam yok’ dedi.

Noter mukaveleyi kendi el yazısıyla yazdı, Kibariye Hanım da imza attı. Bu süreçler sonrası ödeme yaptım, dekontlarım mevcut. Noterin imzası, satış vekâletiyle birlikte elimde. Ali Bey’in ‘Hiçbir alacağım kalmamıştır’ diye imzaladığı doküman de elimde. Fakat bu meskeni iki farklı şahsa kiralamışlar. Adamlar gelip meskenime 120 bin liralık ziyan verdiler, beni şikâyet ettiler. Bana ‘can kardeşim’ diye hitap eden Kibariye, benim için ‘Hiçbir formda tanımıyorum, konutumu gasp etmiş bir emlakçıdır’ diye söz verdi.

Daha sonra da meskeni Ahmet Serin diye birine sattılar. Ali Beyefendi ve Ahmet Beyefendi beni mevtle tehdit etti, şikâyetçi oldum.”

Üst Alt