Son Konu

Saçma Bir Durumun İçerisindeyim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım çalıştığım meslek yerine benden 4 yaş küçük stajer öğrenciler geldi hepsiyle rutin tanışma faslından sonradan aralarından biri bir hafta daha sonra bana sosyal medya üzerinden dostluk gönderdi kabul etti önce bir şeyler sormaya başladı ama başlıca maksat tanışmak muhabbet etmekti neyse bu fasılı geçtik kız benden etkilendiğini ve hoşlanmaya başladığını söyledi muhabbet ilerledikçe erkek arkadaşı olduğunu öğrendim bu duruma çok sinirlendim çünkü bu stil durumlardan hiç şımartma etmem sert tepki gösterdim kız ilk kez böyle bir şey yaşıyorum fena bir amacım değil vs bir sürü şey anlattı sen olgunsun ve senden her gün bir şeyler öğreniyorum hayatımdan çıkmanı istemiyorum vs söylemeye başladı anladığım kadarıyla erkek arkadaşını pek sevmiyor ama onu terkedip yanlış yapmakta istemiyor ben ondan ayrılıp bana gelsende katiyen kabul etmem yarın bana yapmayacağın ne umulan ben karaktersiz değilim dedim kıza daima sert konuşmalar yaptım kovaladım kız hala peşimde sert konuşunca da ağlıyor hayatımdan çıkmanı istemiyorum diyor ben nasıl kurtulucam bu durumdan anlamıyorum kafam durdu resmi olarak kıza dost olarak konuşcaksan konuş onun açık havada benden bir şey bekleme diyorum fakat hala sevgiliymişiz gibi yaklaşımda bulunuyor sinirlerim iyice gerilmeye başladı öğüt verirseniz sevinirim

Üst Alt