Son Konu

Bir kızla aramda geçen olay sizce hala şansım var mı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar arkadaşlar geçenlerde bir kızla aramızda olanları anlatıcam

Ilk Olarak kendimden azıcık bahsedeyim 21 yaşındayım daha önce hiç bir kızla çıkmadım sadece 1 kişiye teklif ettim o da kabul etmedi 18 yaşındaydım o zamana dek diğer kıza teklif edicek cesareti bulamadım biraz çekingen biriyim
Bu yıl üniversiteye başladım ve üniversitenin gerekli tenis dersi var kızla tanışmamız orada başladı sonra öğrendim bizim diğer şubedeymiş buna farklı alanlara yönlendirilmiş bahanelerle tenis dersine gidecekmisin hoca raket alımı hakkında bişeyler söyledimi diyerek muhabbet kurmaya çalıştım ve olduSonradan artık çoğu şeyi birbirimize sorar olduk tenis derslerine beraber falan gidiyorduk Haftanın 4 günü falan mesajlaşıyorduk 5 dk da olsa havadan sudan konulardan en sonunda dedim bundan böyle ben çekingen olmayacam ve bu kızdan hoşlandığımı söylicem tüm cesaretimi toplayıp kızı aradım ve akşam müsaitsen bir kahve içelim dedim ve kabul ettiBen üniversiteyi kendi memleketimde okuyorum kız ise rizeli tanıdık olmayan bizim buraya o yüzden gideceğimiz kafenin yerini bilmiyormuş bende kaldığı yerden aldım ve beraber kafeye gittikO gün tenis dersi vardı ve gelmemişti normalde tenis dersinden sonra bir yerde oturalım dicektim daha basit olacaktı45 dakika kadar havadan sudan konuştuk konut arkadaşından ayrılmış vs onları anlattıKonuşacak pozitif konu kalmayınca bundan böyle dedim söylicem dedim K:kız B: ben

B: Seni buraya neden çağırdım biliyormusun
K: Hayır

B: Ben yaklaşık 2 aydan beri sana karşı sevgiden daha fazla duygular besliyorum ve senin erkek arkadaşın olmayı çok isterim dedim
K: (Elleriyle ağzını tutarak)(15 saniye sessizlik)Azıcık gülüş ederek benim erkek arkadaşım olmadığını nerden biliyorsun

B: (ben iptal elim ayağım titriyor) Erkek arkadaşın olsa heralde öğrenirdim 2 ay her tarafında ve kahve teklifimi muhtemelen kabul etmezdin facebook vs hesaplarda hiç fotoğrafını görmedim ve ilişkisi değil yazıyordu
K: Sosyal hesaplarda akrabalar annem babam falan ekli olduğu için bu tür şeyleri oralarda paylaşmıyorum fakat erkek arkadaşımla ayrıldık fakat bana hala arada mesajlar atıyor o yüzden tam unutabilmiş değilim onun gibi espiri yapan falan biri olduğu vakit aklıma her zaman o geliyor bütün kafamdan atabilmiş değilimO yüzden hayatıma kimseyi alamıyorum şuan hayatıma birini almam için ilk kez onu ayrıntılarıyla silmem gerekli telefonunu falan engellemem gerek

B: (Ben şoktayım bu sırada bazı eski erkek arkadaşıyla olayları anlattı lakin şuan hatırlayamıyorum düzgün bir şekilde dinlermiş gibi gözüktüm)
Peki bu düşüncenin değiştirme ihtimali varmı
K: Değişebilir herşey olabilir

B: Benden böyle birşey hiç mi beklemiyordunHiç bişey farketmedinmi
K: Evden çıkarken konut arkadaşıma acaba Slech07 bana böyle birşey derse ne derim diye sordum bile dediŞuan kendisi burda olsa kesinlikle Slech07 ile çık bir baht ver ona der dedi

B: Yani hala kafamda Fatih(çocuğun adı) var diyorsun onu en ince ayrıntısına kadar silmem zorunlu
(Benim en yakın arkadaşımda rizede üniversite okuyor bu da rizeli olunca ben demiştim bi ara yarıyılda rizeye arkadaşımın yanında gidecem diye bu da beraber gideriz senle o süre demişti)(aramızda önceden geçen konuşmaların hepsini yazamadım lakin burada kopukluk olmasın diye bir ön veri
K: Geçen gün aradı ben alanyaya gelcem ordan beraber rizeye gideriz dediBende ben rizeye diğer birisiyle gidecem dedim yani seni kastettim böyle böyle demiştin ya hani

B: Aynen hatırladım
K: Fatih sırık küfretmeye başladı
B: (sessizlik)

B: (bir offf çektim boş su şisesi devrildi önümdeki) Keşke gelmeseydin dedim hiç umutlanmazdım o zaman
K: Niçin gelmiyim fakat gelirim

1 dakika sessizlik (o günde doğum günüm arkadaşlarım arıyor sürekli doğum günü için meşgule atıyorum hepsini)

B: Arkadaşım aradı 3 kere onu bi arayayım
K: (Kafa salladı telefonla oynamaya başladı)

Klasik doğum günü araması arkadaşım ben şuan bir arkadaşla beraberim sana sonra döneyim dedim ve kapattım telefonu

K: Derhal yarıyılda rizeye gitmicekmisin
B: Ben senle haberleşmek için öyle demiştim ve senle birlikte edinmek gibi hayallerim vardı şuan rizeye gitmemin bir espirisi kalmadı en yakın arkadaşım zaten buraya geldiğinde nasıl olsa görüşeceğiz

K: Rizede benle buluşmayı falan mı bekliyodun onun için mi gitcektin
B: (Çok utangacım ne dediğimi hatırlamıyorum saçmaladım bişeyler)

K: Slech07 biz senle yeniden aynı eskisi gibi devam edelim bence
B: Ben eskisi gibi olacağını sanmam farkettiysen sana mesaj yazmak için abuk subuk sapan konular buluyordum her zaman diğer birisinden fazla daha net cevap alabileceğim halde hep sana sordum sırf azıcık olsun muhabbet falan olabilmek için bundan böyle sana karşısında ne hissettiğimide biliyorsun o yüzden benzer eskisi gibi olma şansı yokEskisi gibi olmayı istemiyorumda istesem de bence sen yanlış anlarsın yine bana yaklaşmaya çalışıyor gibisinden
K: Değil ben böylece yanlış anlamam fakat dediğim gibi kafam karmakarışık durumda

Ailesiyle ilgili özel konulardan bahsetti 510 dk daha sonra kalktık evine kadar bıraktım yeniden

Bu olaydan sonradan tenis dersinde karşılaştık bitmiş naber iyimisin muhabbetleri yine sonradan hocaya hasta olduğunu derse katılmayacağını söyledi hocada ders bitene değin burda otur sonradan gidersin dediDers bittikten sonra beraber gideriz diye düşünüyorken ders bitiminde telefonla konuşuyordu beraber gidelim dedim ama telefonla konuşuyordu ve bana el işaretiyle sen git ben gelmicem yaptı bende görüşürüz dedim ve mesaj atamıyorum sözde çok sık boğaz etmiş gibi olurum diye sizce ne yapmalıyım

Üst Alt