Son Konu

Allah rızası için yardım edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar beni haberdar olan bilir konumdan nedeniyle neyse özet geçicem başımdan geçenleri; 22 yaşındayım kız ise 26

Kız arkadaşım Antalyadan İstanbula geldi 7 aydır beraberiz Ailem tabi 3 çocuklu biri olduğu için istemedi herşeye karşın kız istemesede beni yalnız bırakmadı geldi Ailemin karşısına dimdik seviyoruz ciddiyiz dedi bende aynı şekilde bağlı kız eve geldi halamda evdeydi bizi razı etmek için konuştular durdular neyse biz bozmadık duruşumuzu ama Annemide üzmemek için böylece konuşmadım sessiz durdum benmki buna azıcık bozuldu hatta gitmek istiyorum dedi hemen bende dedim nereye gidicez zaten 3 gündür diğer biyerde kalıyorduk eve daha yeni geldk dedim egoist olma gidersek Annem fazla fena olur bu bana kızdı bugün kalıcam yarın Antalyaya gidicem senin yüzünüde bida görmücem dedi bende kızgınlığına verdim sustum işlenmiş dedim neyse bu telle konuşmak için dışarı çıktı o ara halamda dışarı çktı eve gitmek için daha sonra nazlıyla halam dışarda konuşmaya başladılar ben gördm lakin gitmedm yanlarına daha sonra bunlar geldi ikiside tavırlı böyle ben Nazlıyı galip gelmek için ilişkimizin başında polislik okuyorum demiştim ama iş ciddiye binince bunun yalan olduğunu söyleyemedm lakin polis olmucamıda söylemiştm başka bişey okuyorm şuanda çünkü neyse halam Nazlı ALi polislikmi okudu demiş halam da değil demiş geldiler ANnemede sordular halam aynen böyle Ali polislikmi okuyordu ben bilmiyorum dedi ANNemde bende bilmiyorm değil böylece bişey dedi nazlı kızdı bana ağladı bastı gitti evden bende peşinden zorla ikna ettm bindirdm arabaya havalimanına gitmek istedi götürdm otele yerleşti yarın akşam uçağımız vardı 2310 da beraber döncektk acilen ben dönemicem Nazlı için erken gidiyordum şuan otelde tek başına havalimanın da ben evde o benden nefret ediyor yalan konuştğm için hatta iğrendiğni söyledi hatta ve hatta daha önceki bitane ******** bi adama bile benzetti beni anlıcanız temelli bitti ilişkimiz bi yalan için bukadar basitmi ilişkimiz AİLEME Çıkarmışm tanıtmışm yani bilmiyorm arkadaşlar nerde hatalıyım işlenmiş yalan konuşmucaktm fakat sonuçta kazanmak içindi

Üst Alt