Son Konu

Bu kızın tavırları nedir böyle ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar yazı uzun oldu lakin okursanız sevinirim sevgilimle dünkü tartışmamızhaftaya 1 seneliğine yurt dışına çıkacağım ve dönmeyeceğim ve işlerden dolayı 3 haftadır falan buluşmadıke ben k o diyalog şeklinde yazayım söylev daha basit anlaşılsın
e : artık buluşalım seni çok özledim hergün rüyamda görüyorum
k: yok bundan böyle sen de
e : sahiden
k : hmm olabilir canım
e : olabilir canım nedir ya
k : böyle vıcık vıcık sevmiyorum ben ya
e : ben mi vıcıklık yapıyorum
k : evet yok ruyamda gordum değil sarılıyordum değil cok ozledım hergün rüyamda görüyorum değil opecem
e : bunlar gerçekten olan şeyler sana yaranmak için gelip rüyamda gördüm diye yalan söyleyecek değilimözlüyorum ama özlediğimi,seviyorum oysa sevdiğimi söylüyorumsen özlemiyorsun falan seslenmek ancak söylemiyorsun
k : yoo özlemedim daha hergun her dk konusuyoruz zaten
e : iyi ben 1 yıl gidince görürüm özlemeyiorada da özlemeyeceksen zaten
k :bakalım talih
e : böyle birşeye bile bunu diyorsunben özleyeceğim için son bir kez seninle vakit dinmek istiyorum,resimlerini alıp orada bakmak istiyorum pek bir yerde bile11 ay diyorum bakalım kısmet diyorsun
k : ne diyim canım sen öbür bireysin ben ayrı bireyim
e : farklı bireylikten yok o seven insan kıskanır da özler de
k : saçmalama
e : bireylikle değil özlem duymak seven her insan özleraynı ülkede aynı şehirde bile halk birbirini özlerken
k : ben sana özlemem mi dedim
e : bakalım kısmet ?
k : sinir ettin beni
e : bi özledim dedim başıma çıktın
k : başına mı çıktım git ya
e : cilalı hadii o süre ilişkinin kurallarını koy da biz de uyalımözleme yasakkıskanma yasaklanmışbulusma ? o da mı yasaklanmışvıcıklık yokcanım bitanem deme özgür mi ?
k : deme ya demeüf
e : buluşacak mısınsana diyorum
k : bulusuruz yazdım gitmemiş düzgün konuş
e : sen fazla düzgün konuşuyorsun
k : ne dedim ben
e : ben ne dedim
k : sana diyorum falan diyorsun ne oluyor
e : sana 100 tane soru sordumdavranışımı beğenmiyorsun madem nasıl davranmam gerektiğini söyleneler yasak yaz da bileyim
k : yazacak birşey değil beni çokk bunaltıyorsun artık
e : ilgi kullanmak bunaltmak oldu de mibi özledim dedim iyi fakat ya özleyişim mi bunalttı seni
k : herşeyin
e : diğer ?
k : herşey dedim herşeeeyyyyne başkası herşeyden öte birşey var mı
e : her dediğim şey seni bunaltıyor pek mihiç bişey demiym kaliym mi böyle
k : evet kız gibi kesintisiz söylediğim şeyleri onaylatma
e : bitmiş ne yapayım ben
k : hiçbirşey yapma
e : buluşunca birşey yapmiyim konuşmiym sözcük etmiym özlemiyim sevmiymiyi valla ya insanın hiç bi işi yolunda gitmesintek mutlu olduğu yolunda dışarı giden tek şeyi sevdiği kız olsunen fazla ilgiyi sevgiyi ona göstersinama o ilgimle sevgimle seni bunaltmış oliymçok güzel

bundan daha sonra okudu gece falan da girdi her tarafta bir yanıt yazmadıevet nedir bu kızın derdine istiyorbu değin değersiz konuşulmaz insan gidiyor diye daha çok bağlanır özlerbunun yaptığına bakınyorumlarınızı bekliyorum

Üst Alt