Son Konu

Ne Kadar Fazla Süre= Öyle Fazla Bağlılık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar 2 Senelık bır ılıskının ıcerısındeyım karsılıklı çılgın gibi tutlu, alt ve vefalı bir aşk var aramızda tabıkı evlılıge yonelık ınk allah nasıp ederse ben sunu fark ettım, ;

aslında bir insan bir ilişkide 1 Seneyi devirdiği zaman, bağlanma olasılıgıda sankı cok artıyor gibi yani nasıl desem 2 senelık ılıskı ıcındeyız ve, inan edin 34 kez ayrıldık evet yanlıs duymadınız 34 ve her zaman 7 gün geçmeden bırbırımıze donus yaptık, hemde dahada baglanarak size sorum su fazla enteresan Keza ayrılmak ıstıyorum artık, cunku kafam kuytu diil hemde bır yanlamasına o kadar vakit geçmıskı, onsuz yapamıyorum , olmuyor (( ne yapacagımı sasırdım sevgılım yokken kafa cok rahattı sizce sonuna kadar gıtmelımıyım ılıskının ? bide anlayamadıgım şu ben erkegım o kız hep ben ayrılmama ragmen, bir kız nasıl olurda sureklı 34 defa gururunu ayakları altına alıp, ayrılsam bıle 3 gün geçmeden arar ??? bunu her zaman baska hıcbır kızda gormedım aklımda delı sorular var bıde gorsenız, pek guzelkı istese benden kat kat kat yakısıklılarını , maddıyatı guclu olanları bulur + bide kilolu bırıyım herseye ragmen asıkmıs yanı acık soylıyım herşeyi konusuyoruz, gerisini siz dusunun ya cinsellıkten tutta baska seylere kadar olağanüstü bır duygu baglılıgı var soruyorum bır kız bu kadar severmı aslında ?

Üst Alt