Son Konu

Kıvanç Tatlıtuğ'un abisi Cem Tatlıtuğ vale ile kavga etti!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kivanc_tatlitugun_abisi_cem_tatlitug_vale_ile_kavga_etti_1568789843_5673.jpg

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ bir giysi markasının reklam yüzü oldu. Ünlü konukların katıldığı tanıtım gecesinde ağabeyi Cem Tatlıtuğ ile vale arasında üzücü bir hikaye yaşandı. İşte, haberin ayrıntıları...

Tanıtım gecesine ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile ağabeyi Cem Tatlıtuğ iştirak sağladı. Gecenin ahir Cem Tatlıtuğ ile mekanın valesi arasında hengame yaşandı. Cem Tatlıtuğ vukuat sonrası açıklama yaptı. İşte, Cem Tatlıtuğu'un gündeme gelen o açıklamaları...

nkbXe_1568789862_6438.jpg

Cem Tatlıtuğ, "Orada bana küfür eden bir arkadaş var  mekanın valesiymiş… Bana ‘hop parayı vermedin’ dedi. Elimi cebime attım parayı vereceğim baktım ayak ayak üstüne atmış yayılmış bir formda oturuyor.  ‘Önce adam üzere iste vereyim.’ dedim.  Ayağa kalktı ‘ne diyorsun’ falan dedi. Ben de ‘babam yaşında adamsın, değerli konuş benimle’ diye reaksiyon gösterdim. Elime vurdu, baktım kameralar da geliyor ‘tatsızlık olmasın gideyim’ dedim.

Gerimden küfürler etti ‘sen dayak yemeden elimden kurtuldun ya’ diye bağırdı.  Ne yapayım hengame mı edeyim 60 yaşındaki adamla. Arbede etsem adamı dövsem, ‘bak 60 yaşındaki adamı dövdü’ diyecekler… O adamlar tıpkı ayara inmek bana yakışmaz yaşım itibariyle, sağ olsun o adam kameraları görünce yeterlice coştu. Vakanın aslı budur" formunda açıklamada bulundu.

Üst Alt