Son Konu

Hülya Avşar Masumiyet'in neden final yaptığını açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hulya_avsardan_gold_filme_baskin_masumiyet_dizisinin_tarihi_degistirildi_1620895454_1837.jpg

Fox TV'nin yeni dönemin en dikkat çeken işlerinden Masumiyet'in yayın günü Çarşamba'dan Pazartesi'ye alınmış, bu kararın alınmasında Hülya Avşar'ın tesirli olduğu argüman edilmişti. Reytinglerde istediğini elde edemeyen Masumiyet, geçtiğimiz günlerde final yapmıştı. Yaşanan süreç hakkında birinci açıklamayı ünlü sanatçı Hülya Avşar yaptı.

Hususuyla seyirciyi ekranlara kilitleyen Masumiyet dizisi toplumsal medyada da her hafta trendlere girmeyi başarıyor. Takımında Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Ertuğrul Postoğlu, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan üzere isimlerin yer aldığı dizi için şaşırtan bir karar verilmişti.

Bu vakte kadar daima Çarşamba günleri ekrana gelen dizi, Yasak Elma'nın dönem finali yapması sonrası Pazartesi'ye alınmıştı. Bu durumun reytinglere nasıl yansıyacağı merak ediliyordu.

Yeni argümana nazaran bu kararı alınmasında Hülya Avşar tesirli olmuştu. Avşar, final haberini alır almaz üretim şirketi Gold Sinema'ya gitmişti. Üretimci Faruk Turgut ile görüşen sanatçı, beni 13 kısım için mi ikna ettiniz diyerek reaksiyon göstermişti. Bunun üzerine kanalla görüşülmüş ve dizinin yayın günü değiştirilmişti. Lakin bu durum da işe yaramadı ve dizi geçtiğimiz Pazartesi günü final yaptı.

Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın Haber Global'de yayınlanan Az Evvel Konuştum programına konuk olan ve stüdyosu önünde magazincilerin sorusunu yanıtlayan Avşar, 'Dizi televizyona uygun değildi, yeri dijital platformdu.' sözlerini kullandı.

Üst Alt