Son Konu

Dev Bitcoin Tahmincisi Uyardı: Bu Seviyelerde Çakılacağız!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
602a7bcd2edd0f001a8d5ca3.jpg

Yatırım şirketi Guggenheim’ın CIO’su Scott Minerd, Bitcoin’in (BTC) spekülatif bir balon içinde olduğu ve ufukta büyük bir geri çekilme olabileceği konusunda uyarıyor.

Scott Minerd: Bitcoin bu seviyelere doğru derin bir çöküş yaşayabilir!

Yeni bir CNN röportajında ​​Guggenheim’ın CIO’su Scott Minerd, lider kripto para biriminin çok hızlı yükseldiğini söylüyor.  Bu nedenle Scott Minerd, ufukta büyük bir geri çekilme olabileceği konusunda uyarıyor. Ayrıca Scott Minerd, BTC’de önceki boğa piyasasının en yüksek seviyesine derin bir geri dönüşün olabileceğini belirtiyor. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

400.000 dolarlık tahmini yaptığımda, 10 ila 20 yıllık bir süre boyunca ona bakıyorumdum. Tabii ki piyasa yükseldi.  İlk önce 10.000 dolardan Bitcoin almaya bakmaya başladım. Bugün artık nerede olduğumuzu bilmiyorum. O kadar zengin, çok hızlı, belki 50.000 dolar civarında oldu… Ama açıkça Gamestop’un (GME) içine girdiği spekülatif balonun ve diğer birkaç hisse senedinin içine kapıldı. Riskten kaçma anı yakaladığımızda, Bitcoin’in 20.000 ila 30.000 dolar arasında bir yere geri çekildiğini görebiliriz… Parabolik pazarlar sürdürülebilir değil ve Bitcoin’in uzun vadeli trendinde kendisinin biraz önüne geçmesinin nedenlerinden biri de bu…
fed-bitcoin.jpg
Scott Minerd: Uzun vadeli yatırımcılar için bu harika bir giriş noktası olacak!

Scott Minerd en büyük kripto parada düşüş eğilimi gösterirken, Bitcoin kervanına atlamayı bekleyenler için bir teselli sunuyor. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uzun vadeli yatırımcılar için bunun harika bir giriş noktası olacağını düşünüyorum.

Şubat ayında Scott Minerd, Bitcoin’in fiyatının şu anki değeri olan 60.000 dolardan 10 katına kadar yükselebileceğini söyledi. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin arzını… Dünyadaki altın arzına ve altın’ın toplam değerine göre düşünürseniz, Bitcoin bu tür rakamlara gidecek olsaydı… Bitcoin başına 400.000 ila 600.000 dolardan bahsediyor olurdunuz.

Üst Alt