Son Konu

ilişkiden sıkılan erkek geri döner mi?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 senelik ilişkim bitti 5 hafta oldu, sebep olarak sevgilim birine emrindeki kalmaktan sıkıldığını şurdayım, şunlayım, günaydın, iyi gecelerdemekten artık bunaldığını, beni sevdiğini fakat artık kıskançlıklarıma dayanma edemediğini ve bu uzun bir ilişkinin onu yorduğunu ve uzun süre hayatına kimseyi istemediğini ve bu ayrılığın gerçek olduğunu geri dönüşü olmayacağınısöyledi Son gecemizi beraber geçirdik emrindeki benim ağlamalarım ve onun tesellileriyle Sabahtan sarılarak ayrıldık ve beni evime bıraktı o günden daha sonra hiç konuşmadık, hiç mesajlaşmadık fazla özledimmmm

Bana daima senden güzelini, seksisini, akıllısını bulurum ama senin kadar sevenini sahiplenenini bulamamderdi Evet ona fazla düşkündüm bundan sıkıldığını hiç anlamadım çünkü bana bunu hiç söylemedi, hiç muhakkak etmedi

geçen gün ortak bir arkadaşımla dertleşmişler, karşısına çıkmak istemiyorum, onu çok üzdüm, fazla yordum, benden bi bok olmaz gibi gibi cümleler kurmuş ve son günlerde daima beraber gittiğimiz mekanlarda takılıyormuş görenler söylüyor Hayatında başkası de değil, yani kimseyle çıkmamış bu 5 haftalık sürede

sizce geri pişman olup geri dönme ihtimali var mı? unutmak istiyorum fakat hatırından çıkmak böylece zor ancak geri gelse kusuruna bakmamak daha kolaymış gibi geliyor, çok özlüyorum

ANEKDOT: forumun senelerdir üyesiyim fakat kullanıcı adım hakiki ismimleydi bu konu için yeni üyelik aldım, kim olduğum bilinsin istemedim anlayışınız için simdiden teşekkür ederim

Üst Alt