Son Konu

2 durum arasında kaldım lütfen destek edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İyi günler arkadaşlar

bi konu daha açtım onu yanlışlıkla aşk ve sevgi topicine açmışım ana yeri burası

Ben 18 yaşındayım bu sene kazanamadım üniversiteyi Lisem de bu sene bitti Yani ygs ve lys temelim 0 Şu Anda kaynak kitaplar aldım çalışmaya başlıyorum Hedefim baya büyük : giderken bu geçen yaz tanıştıgım ve bu yıl sevgili oldugum bi kız var aramızda 3 yaş var Sanaldan tanıştık ancak yakında buluşmayı planlıyoruz Ve onun doğal olarak okulu başladı lise 2de bana lise başladıgından beri fazla soğuk okuldan arkadaşları okulda oysa erkekler felan Kıskanıyorum soğuk olunca canım acıyor bi türlü derslere başlayamadım başlasam da birşey anlayamıyorum

Bana dedi oysa üniyi kazanınca sende ünide olucaksın ben lise 3 Dedim fakat sen gidersen hani toparlayamam çalışamam bu yıl yanındayım dedi ve şu da var fakat daha önce ki sevgilim 2 yıl önce oldu yani baya uzun zaman onu böylece çok seviyorum fakat sımsıkı sarılıcam Ama bana karşısında çok soğuk okulda oysa erkekler de var emrindeki bu koşul canımı sıkıyor bir türlü konsantre olamıyorum derslere fakat bir yana da ona sarılmayı gözlerine bakmayı çok istiyorum

Zaten üniversiteyi kazanınca herşeye 0dan başlıycam ayrılmayı da planlıyorum ama o güne değin ona ihtiyacım var sarılmayı mutlu etmeyi çok istiyorum bana destek olmasını da Onu fazla seviyorum ona sarılmaya ihtiyacım var lakin son zamanlarda bana karşısında çok soğuk seviyor fakat seni seviyorum demiyor son zamanlarda okulu da var hayli real hayata başladı eve fazla az geliyor

Kafam çok karışık bu aralar başlayamıyorum derslere ondan diğer konuştugum ne kız var ne de arkadaşım bi tek o

Sizce ne yapmalıyım ? Cidden çıldırmak üzereyim ağlıycam ağlayamıyorum kafayı yiyorum günlerdir

Üst Alt