Son Konu

Haktan kimdir, kaç yaşında? Şarkıcı Haktan nereli?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
haktan_kimdir_kac_yasinda_sarkici_haktan_nereli_1620663634_5319.jpg

Müzikçi Haktan, bu akşam ekranlara gelecek olan Müzikler Bizi Söyler müzik ve cümbüş programına konuk oluyor. Pekala, Haktan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan Müzikler Bizi Söyler cümbüş program konuğu olan Haktan'ın hayatı merak konusu oldu. İşte arabesk müziğin en güçlü isimlerinden biri olan müzikçi Haktan'ın hayatına dair ayrıntılar..

HAKTAN KİMDİR?

Haktan, 14 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Babası Ahmet Canevi, annesi Nursal Ünsal’dır. Kardeşleri Niran Ünsal ve Nida Ünsal’dır. Onlar da müzikle ilgilenmektedir. 2 defa evlenmiş olan Haktan’ın bir oğlu vardır. Sesini enstrüman üzere kullanabilen Niran Ünsal'ın ses sanatkarı kardeşi.

Gitar çalar, bir çocuk babası, iki evlilik yapmış insan. gerçek bir menajerlik sistemi içinde olsa dünyanın her sahnesinde kendini dinletebilecek, her ülkeden hayran edinebilecek kapasitededir. İzmir doğumlu, bilhassa romanların taptığı Haktan, bugüne kadar 321.745 amatör tarafından taklit edilmiştir. Özel nedenlerden ötürü birebir muvaffakiyete sahip olan kardeşi Niran Ünsal ile ne yazık ki görüşmemektedir.

Birebir sahneyi son olarak tv8 ekranlarında paylaştıkları görülmüştür. Anne Nursal Ünsal en küçük kardeşleri manken-şarkıcı Nida Ünsal'a karşın, dünyaya getirdiği 3 evladı, kesim için özel yeteneklerdir. Haktan'ın menajerliğini hala eşi İlknur hanım yürütmektedir.

HAKTAN'IN MÜZİKLERİ
Bekleme Artık
Birini Seviyorum
Bakma Bana O denli
Hatıran Kâfi
Kapın Her Çalındıkça
Palavra Olmaz
Ağlayamıyorum
Seninleyim
Tanıyamadım
Zülüf
Nazar