Son Konu

Heroes of the Storm'a Yepyeni Bir Kahraman Katılıyor: Qhira!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Blizzard Entertainment'ın sevilen MOBA oyunu Heroes of the Storm, geçtiğimiz yıla kadar geliştiricinin ünlü oyunlarından bilindik karakterleri önümüze çıkıyordu fakat geçen sene birinci kere orjinal bir karakter olan Orphea ile bu durum değişmişti. Şimdiyse Blizzard, tekrar Nexus doğumlu orijinal bir kahramanla daha önümüze çıkıyor ve bu kahramanın ismiyse Qhira.

Qhira, Nexus'taki teknolojik olarak en gelişmiş cihan olan Iresia'dan geliyor. Iresia, bu uygarlığın halkını ikiye bölen devasa bir savaş sonucunda yok olmuş, Qhira da hayatta kalan son isimlerden biri. Nexus'ta kelle avcısı olarak gayelerini arıyor ve bu esnada da hayatta kalmış öbür Iresia'lıları bulma umudunu koruyor.

1564413959_Qhira_R1_Ability.jpg

Qhira'nın tanıtım yazısı ise şöyle:

Çok istikametli ve son radde tehlikeli bir yakın dövüşçü suikastçı olan Qhira’nın memleketi Iresia’da dövülmüş zincir kılıcı, peşinde olduğu armağanı ebediyen elde etmesini sağlıyor.

Artık paramparça olmuş ana yurdunda vaktiyle bir şövalye olan Qhira’nın savaş meydanındaki ustalığı rakip tanımıyor. Memleketi büsbütün yok olduktan sonra amansız bir armağan avcısına dönüşen Qhira’nın arbede çıkarmakta ve girdiği hengameyi ne pahasına olursa olsun kazanmakta üstüne yok. Kendine mahsus savaş stiliyse rakibine bir anda saldırıp ona yardım alması için fırsat bırakmadan yüksek ölçüde hasar vererek işi bitirmeye odaklı.

Qhira'nın tanıtım videosunuysa aşağıda izleyebilirsiniz:

Test sunucusuna giriş yapan Qhira'nın, 6 Ağustos güncellemesiyle birlikte oyuna katılması bekleniyor.

Üst Alt