Son Konu

Taika Waititi'in Star Wars Filmi Senaryosu Hazır

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_611494ad39538_72469.jpg

Taika Waititi son dönemlerin en popüler yönetmenlerinden birisi. Thor: Ragnarok ile yarattığı pozitif hava her alanda kendisini belli ediyor. Tabii ki Disney de böylesine yetenekli bir yönetmenden mümkün olduğunca fazla yararlanmaya çalışıyor. Kendisine bir Star Wars filmi teklif eden Disney bu konuyu aceleye getirmese de hayranlar büyük bir heyecanla bu filmi bekliyor. Filmden son gelen haberler ise oldukça sevindirici. Taika'nın Star Wars filminin senaryosu hazırmış, ufak ufak geri sayıma başlayabiliriz.

"Elimizde bir hikaye var. Bundan dolayı çok heyecanlıyım çünkü hikaye benimmiş gibi hissettiriyor. Filmlerimde mümkün olduğunca samimi olmaya çalışıyorum. İzleyicileri şaşırtıp 'heh, buymuş" dedirtip sonrasında 'lanet olsun bana bir şeyler yaşattın' dedirmeyi çok seviyorum." diyen Waititi senaryonun bittiğini doğruladı. Kendisini The Mandalorian içerisinde de görmüştük. Büyük bir Star Wars hayranı olması da işin bir diğer sevindirici tarafı.
  • Star Wars: Rogue Squadron, Evrende Yeni Bir Dönem Başlatacakmış
  • Star Wars Anime Serisi Visions'ın Özel Bakış Videosu Yayınlandı
Disney her ne kadar Star Wars filmleriyle büyük hayal kırıklıkları yaratsa da Taika Waititi'nin filmi için geçmişe sünger çekmeye hazırız. Zaten halihazırda The Mandalorian o özlenen Star Wars atmosferini başarıyla yaşatmaya başladı bile. Benzer bir uygulamayı Boba Fett, Ahsoka ve Kenobi dizilerinden de göreceğimizi düşünüyorum. Dave Filoni, Jon Favreau ve artık Taika Waititi ile birlikte güç Disney'de de oldukça yoğun gibi gözüküyor.

Üst Alt