Son Konu

Tiktok fenomeni olmak için 47 yıllık eşini bırakan Muzaffer Döner pişman oldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tiktok_fenomeni_olmak_icin_47_yillik_esini_birakti_muzaffer_doner_esra_erola_damga_vurdu_1639556146_4181.jpg

Geçtiğimiz günlerde Esra Erol'a katılan Muzaffer Döner 47 yıllık eşini terk ederek "Fenomen olmak için 47 yıllık karımdan vazgeçtim. Çok yakışıklıyım ve karımı istemiyorum" tabirlerini kullanmıştı. Songül Döner ise yaşanan olayların akabinde rahatsızlanarak ağır bakıma kaldırılmıştı. 10 gün hastanede tedavi gören Songül Hanım'ı kaybetme korkusu yaşayan Muzaffer Döner canlı yayında eşinden af diledi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Geçtiğimiz günlerde Esra Erol'a katılan Songül Döner, 47 yıllık eşi Muzaffer Döner'in TikTok fenomeni olmak için kendisinden ayrıldığını söylemişti. Tezlerin akabinde canlı yayına bağlanan Muzaffer Beyefendi, "Ben TikTok fenomeniyim. 3-4 bin takipçim var. Beni bu yollara sürükleyen eşimdir. Eşimle 5 yıldır bağlantım yok. Ben boşanmak istediğim için bu çatlaklar oluştu ortamızda. Artık aşk bitti" diyerek dans etmeye başlamıştı. 

Tüm Türkiye'nin yakından takip ettiği olayın akabinde terk edilen eş Songül Döner, canlı yayında kötüleşerek hastaneye kaldırılmıştı. 10 gün ağır bakımda tedavi gören Songül Hanım, güzelleştikten sonra canlı yayına konuk oldu. Eşini kaybetme korkusu yaşayan Muzaffer Döner ise eşine üzgün olduğunu ve barışmak istediğini söyledi.

Yaptıklarından pişmanlık duyan Muzaffer Beyefendi, eşini sağlıklı bir halde karşısında görünce memnunluğunu gizleyemedi. Songül Hanım ise elinde çiçek buketiyle af dileyen Muzaffer Bey'e kelamından çıkmazsa onu affedeceğini söyledi. 

Eşinin kelamından çıkmayacağını söyleyen Muzaffer Beyefendi ve Songül Hanım ortalarındaki buzları eriterek tekrar bir ortaya gelme kararı aldı. 

TİKTOK FENOMENİ OLMAK İÇİN EŞİNİ TERK ETMİŞTİ!

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da geçtiğimiz günlerde farklı anlar yaşandı. 64 yaşındaki Songül Döner, eşinin meskeni terk ederek kendisinden 20 yaş küçük biriyle kaçtığını söyledi ve Esra Erol'dan yardım istedi. Eşi Muzaffer Döner ile canlı yayında yüzleşen Songül Hanım gördükleri karşısında şoke oldu. 

"Fenomen olmak için 47 yıllık karımdan vazgeçtim. Çok yakışıklıyım ve karımı istemiyorum" diyen Muzaffer Beyefendi canlı yayında ayağa kalkarak birden teğe oynamaya başladı. İzleyenleri ekran başına toplayan Muzaffer Döner, dansıyla toplumsal medyanın en çok konuşulan mevzularından biri haline geldi.

Songül Hanım "47 yıllık evliyiz. Ben ona ömrümü verdim. Çocuklarımız ve torunlarımız var" dese de yaşlı adam 3-4 bin takipçisi olduğunu ve Tiktok fenomeni olduğunu söyledi.

"Kocanı fenomen yaptığın için, çatlayacaksın, patlayacaksın" diyerek canlı yayında oyun oynamaya başlayan Muzaffer Beyefendi Esra Erol ve seyircileri şoke etti.

Üst Alt