Son Konu

Usta sanatçı Fedon'dan kötü haber geldi! Böbreğimin yarısını...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
usta_sanatci_fedondan_kotu_haber_geldi_bobregimin_yarisini_1636956659_3033.jpg

Ünlü müzikçi Fedon son devirde yaşadıklarını ve sıhhatiyle ilgili başından geçenleri anlattı. Fedon'un kansere yakalandığını ve böbreğinin alındığını söyledi.

Bodrum denilince akla birinci gelen isimlerden biri olan 77 yaşındaki ünlü müzikçi Fedon, son devirde yaşadığı sıhhat meselelerini anlattı.

fedon kansere yakalandı

Son 2 yılını kanser ile çaba ile geçirdiğini belirten Fedon "Artık hastalıklar arttı. Eski model bir otomobilin evvel kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır...Bunları bekleyen bir beşerim, olacak bunlar... Yaşımdan ötürü çok hastalıklar geldi, direniyorum. Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti... Ancak vefattan korkmuyorum... Zeki Müren'in çok hoş kaygısı "Ölüm varken ben yokum, ben varken vefat yok " Sürünmeyeyim öteki hiç bir şey istemiyorum...Ölüm Allah'ın buyruğu...Her gece dua ediyorum 'Allah'ım çocuklarımın sıhhatini ver, beni de ele güne muhtaç etme, süründürmeden canımı al...' İnsan et ağırdır, çok sıkıntı bir şey" dedi.

Her şeye karşın yaşamayı çok sevdiğini belirten ünlü müzikçi " Hastalık sahibi olup da benim üzere çalışan, yaşayan yoktur... Dün gece üç saat sahneye çıktım...Artık imkanlarım dahilinde günümü gün etmeye çalışıyorum. Hala giyip kuşanıp çıkıyorum dışarı...Ama yoruldum artık eskisi üzere değilim" dedi.

Üst Alt