Son Konu

David Beckham'dan çocuklarına şahane öğüt!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
david_beckhamdan_cocuklarina_sahane_ogut_1572427032_7432.jpg

İngiliz efsanevi futbolcu David Beckham’ın, çocuklarına verdiği öğüt sosyal medyanın gündemine oturdu.

İngiliz eski futbolcu David Beckham, son zamanlarda sosyal medyada takipçileriyle paylaşım üzerine paylaşım yapan isim oldu. Çocuklarına aile ve kariyer hakkında öğütler veren Beckham, çocukken babasının kendisine verdiği bir öğüt olduğunu ifade etti.

0PHjV_1572427045_1318.jpg

Beckham,“Ailemdeki bireyler çok çalışkandı, ben de etrafımı böyle insanlarla donattım. Bunun önemli olduğuna inanıyorum. Yaptığım her işte tutkuluyumdur. 90 bin kişinin önünde top da koştursam, evde çocuklarla da oynasam bu böyledir. Hep kazanmak istemişimdir.16 kişilik bir ofisim var ve her gün mesai yapıyorum. Çocuklarıma tavsiyem de çok çalışmaları olur. Babamdan da aynı öğüdü almıştım. Sıkı çalışın, tutkulu olun ve ailenize iyi bakın. Hepsi bu” sözleriyle çocuklarına verdiği öğüdü hayranlarıyla da paylaştı.

ED46X_1572427175_6632.jpg

BECKHAM'IN DİĞER HABERLERİ;

Ünlü futbolcu Beckham saatlerce oynadığı LEGO'nun başından bitirene kadar kalmak bilmiyor.

IGEEd_1568106737_3146.jpg

Victoria Beckham bu yıldıran durumu tiye alarak sosyal medya üzerinden takipçilerine yaptığı paylaşımda, “Akşam 21.45’te başladı. Sabahın 3’üne kadar uğraştı. Uyandık. İlk iş başına oturdu. Tüm planlarımız bekliyor. Yeni hobisi hayatımı mahvetmek” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Üst Alt