Son Konu

Uğur Yücel'den üzen açıklama: Bunadım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ugur_yucelden_tepki_ceken_hareket_oynadigi_film_galasina_katilmadi_1635490470_7321.jpg

Türk sinemasının usta isimlerinde biri olan Uğur Yücel geçtiğimiz günlerde oynadığı Zoraki Konuk sinemasının galasına katılmamıştı. Yücel verdiği röportajda yaşadığı sıhhat sıkıntılarından bahsetti.

Birçok başarılı projede rol almış olan usta oyuncu Uğur Yücel Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu. Büyük bir değişim süreci geçirip zayıflayan Uğur Yücel yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"ZİHNİMİ YİTİRDİM"

"52 kilo bir gençtim. Sonra 127 kilo oldum. Bir gün aynada kendime bakıp "N'aber lan ayı" dedim. Ansızın koşarak kendimden kaçtım. Zira aynada gördüğüm ben değildim. Böylece geri dönüşüm başladı. Hayatımın büyük bir kısmı 'Eşkıya'daki Cumali kilosunda geçti aslında. Hatta daha zayıftım. İşte 70 kilolardayım. Sonra kilo sıhhat sorunu oldu. Bir de zihnimi yitirdim.

uğur yücel bunadım

"BUNADIM"

Başım çalışmıyordu. Bildiğin sakinlik içindeydim. Bunadım. Bön bön duvara bakıyordum. Artık eski vakitlere yakınım. Yani yine aklım fikrim var."

OYNADIĞI SİNEMA GALASINA KATILMADI!

Geçtiğimiz günlerde galası yapılan ve başrollerinde Uğur Yücel, Mustafa Üstündağ ve Sera Tokdemir'in oynadığı 'Zoraki Misafir' sinemasında beklenmedik bir olay yaşandı. 

zoraki konuk sinema galası

Kanyon sinemalarından galası yapılan Zoraki Konuk sinemasına Uğur Yücel katılmadı.

uğur yücel zoraki konuk

Bunun üzerine sinemanın imalcisi Müşvik Guluzade, Yücel'in geceye katılmamasıyla ilgili sorulara "Bunu bana değil, Uğur Bey'e sorarsınız. Bir şey söylemek istemiyorum" formunda reaksiyon gösterdi.

Üst Alt