Son Konu

sevdiğim kız eski bir arkadaşım olup bnden 1 yaş büyük olunca

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben küçüklükten beri bir kıza aşığım ilk kez aşk durumu yoktu( ufak yaşta tanıştk 7 8 yaşlarından daha az bi yaşta) sonradan 8 9 yaşlarında onlara konut oturmasına gittikten dönmeden önce kız kardeşimi ve beni öpüp görüşürüz türünden şeyler söylüodu ve bu benim fazla hoşuma gitmeye başladı sonraları böle devam etti sonradan biz taşınmıştık 3 sene daha sonra bitmiş görüşmüştük ve kızı gördüğüm an aşık olmuştum fakat kıza emin etmemeye çalışıyordum sonradan onlar 4 5 gün önce geldiler ve kız dahada güzel olmuştu onu güldürmek çok hoşuma gidiyordu onun sesini duyduğumda bütün sıkıntılarımı unutuyordum bazen onunla göz göze geliyorduk ve o benim gözümün için e bakarak gülümsüyordu bnde onun gözünün içine bakarak gülümsüyordum ama o benim ablamın arkadaşı ve ablama benden bahsetmiyormuş keza beni arkadaşı gibi görüyor sanırım benim yanımda bakımlı hareket edebiliyor bana söz filan atabiliyor sizce o benden hoşlanıyor mudur bunu nasıl anlarım birde burdayken 3 tane imalı şeyler sölemişti mesela oyuncak kapma aletleriyle oynarken bana kendi parasını vermişti ben olmaz öle şey demiştim oda gülerek yaa saçmalama al şunu demişti 1 kerede diskonun önünden geçerken sen keşke beni diskoya götürsen gibisinden şeyler sölemişti bir kerede gözlükçünün önünden geçerken ben sana bu gözlüğü alacaktım ama param değil gibisinden şeyler söledi sizce o benden hoşlanıyor mu

Üst Alt