Son Konu

Çok Sevdim Onu El Altından

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar

Üniversiteye Başladım Okulun Ilk günüden Beri Bi Kızla Tanışdım
2 yıldı okulum

Fakat Biz Sevigli Olrak Degildik Arkadaş Olarak Takılıyorduk
Ama Bi Zaman Sonra Beni Onu Sevmeye Başladım Oda bana Her Zaman Biz Arkdaşız Derdiii

O Pek Dedikçe bende Ona Aşkımı Bildiri Edemedik Tabikide

Derhal 15 Yıl Yediğimiz İçtiğimiz Hep Birlikdeydi 1DK Bile Ayrılmadık Nerdeyse Beni Defalarca Meleketindeki okumaya gelen ARkadaşlarıya Tanıştırdı Memleketine Bile Çağırmışdı Gidemedim Tabikide

1 sene Bitmişdi Herkez MEMLekete Gitti Tabiki Ve Hep ARıyorduk Birbirimizi ben aramazsam o arıyordu face filen konuşuyorduk

2 yıl geldi Gine takılmaya başladım aynı şekilde Fakat bu sefer hep tartışıyorduk Tekrar 2dönem Öldu Hiç Pas vermedi Benle Pek konuşmuyodu Bile Bazen GEl Şuraya Gidelim Diyodum Geliyordu Lakin Eskisi Gibi Konuşmuyodu Benle Evvelden Her Zaman O Çağırdı Derhal Gitse Bile Çağırmıyordu beni Her Zaman deSoruyodum Bişe Oldu Biri Bişemi dedi Küsmüyüz Diye Lakin Her Seferinde Ya Defalarca Kaçıyodu ve Sordum Sorulara GÜlüYOrdu

Neden GÜlüyorsun Diyordum Gİne GÜlüyordu

OO Şİkilde Okulu Bittiiii

Ondan Snra Bi kaç kez aradım baktım pek Konuşmuyor gine bende dahada aramadım hiç Oda Aramadı

1 Sene geçti ARadan İzmite Gitmiş Okula Diplamayı ALmaya

VE Benim ARkdaşlarıma Daima Beni Sormuş Napıyor Diye
İStanbula Gidicem Demiş Onu GÖrmeye Ama Gelmedi Bile Geri Gİtmiş MEMleketine

Sİzçe ESKi si GİBİ olurmu Aramız GÖrüşmeye Başlarmıyız KAfam Çok Karışık ya ARrramı Acaba beni

ARkadaşlarıma Sorduruyordum benle küsmüü Diye Onlara gülüyormuşş bişe demiyor yanii

Üst Alt