Son Konu

Onu kendimi nasıl sevdirebilirim yardım edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar bu foruma bi arkadaşımın üzerine takviye alabilceğim tavsiyesiyle tescil oldumGeleyim meseleye
Okuldan öğlencilerden hoş bi kız görmüştüm fazla hoşuma gitti kızBen 11 sınıfa gidiyorum kız 10 sınıfaKıza bakmaya başladım şayet bakar diye o da bakmaya başladı takriben 2 hafta baya bakıştık ben fazla etkilendim tabiSonra 3 gün konuşmayı denedim lakin yiğitlik edemedimAma dün konuştum kıza anlattım durumu seni daha yakından tanımak istiyorum dedimKız da tamam dedi o kadar aldım msn sini akşam girdi msn ye konuştukKıza ondan etkilendiğimi hoşlandığımı söyledimKız hmm tşekkür ederim yazdı işte (bende) ya sen sen benle ilgili düşüncelerin neler diye sordum nasıl biri olduğunu bilmiyom vakit lazım dedi bende iyi peki bitmiş dedimArkadaşlarına sordum kızı (hoşlandığım kızı) fazla inatçı gıcıkmış kimseyle konuşmazmış bu nesil konularda lakin benle konuştuğuna kadar bişey varmış dedilerBugün bi ara yalnızca ayaküstü sohbet ettik o kadar ben ona kendimi nasıl sevdirebilirim lütfen yardım edin!!!!
Uzun oldu umarım okursunuz

Üst Alt