Son Konu

Arkadaşlar Aşk mı Mantık mı ne olur destek edin...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar Aşk mı Mantık mı ne olur takviye edin, çok kuvvet durumdayım İçinden tek başıma çıkamayacağım bir durumdayım Gerçekten fazla sewdiğim we ewlenmeyi düşündüğüm bir kız arkadaşım war çekicilik olarak çok güzel kafama tam yatıyor '' işte bu aradığım benzer '' diyebildiğim dek güzel Lakin bir takım yönleri warki ileride içinden çıkılması güç durumlar oluşturacak sorunları oluşturuyor Örneğin aile olarak benden çok zenginler bu yönü korkutuyor beni acaba ilerde bayanın ailesinin zenginliğinden dolayı evimde eşimin veya kayın babanın etkisi altına girmekten korkuyorum(olma ihtimali çok yüksek, maddesel yönden etkilerinden korkuyorum)2side dediklerimi yapmaması huysuz yönde hareket etmesi3sü ara ara ağız dalaşı etmemiz ve kızın konut kızı olmasına karşın fazla gezmesi ewde hiç durmaması4yaşam tarzımız böylece uyuşmuyorbir keresinde sordum '' kimdaha çok seviyor '' dedim aldığım yanıt sen beni benim seni sewdiğimden daha çok sewiyorsun diyebilecek dek da açık sözlü sizcede sewen biri sewgilisi ile ben daha fazla sewiyorumdeğil hayır ben daha cok sewiyorum diye didişmesi gerekmezmiarkadaşlar bunlar ana sorunlarımızSizce ben bu kızla ewlenirsem ewliliğimizin ilerleyen günlerinde bıkkınlık yaşarmıyız lütfen takviye edin
Birde Sevmediğiniz biriyle evlenemezsiniz Yada sırf aşıksınız diye sizinle yaşam tarzı hiç uymayan biriyle aynı evi paylaşamazsınız

Üst Alt