Son Konu

Şarkıcı Kalben İbrahim Tatlıses için ilk kez konuştu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sarkici_kalben_ibrahim_tatlises_icin_ilk_kez_konustu_1619198036_5276.jpg

Ünlü müzikçi Kalben, dijital içerik platformu GAİN’de yayınlanan, Jülide Ateş’in sunduğu '40' programına konuk oldu. Ünlü müzikçi, İbrahim Tatlıses hakkında aldığı kararı uygulamaya devam edeceğini söyledi.

Kalben'in, geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan İbrahim Tatlıses müziği 'Haydi Söyle'yi artık konserlerinde okumayacağını söylediği tez edilmişti. Twitter'dan açıklama yapan müzikçi, "Bir gün bu hoş şarkıyı canım çekince tekrar söylerim. Düşmanlık yok bende" tabirlerini kullanmıştı.

35 yaşındaki müzisyen, '40' programında, sunucu Jülide Ateş’in "Farklı bir İbrahim Tatlıses müziği daha seslendirir misiniz?" halindeki sorusunu yanıtladı.

"Müzikte şahıslardan çok daha bağımsız bir yer var ki, o da dinleyiciyle müzik icra eden insanın ortasında oluşan bağ. O yüzden bir şarkıyı sevip, hayatına alıp, o müziğe anılar ekleyen herkese teşekkür ederim..."

"Beni o müzikle tanıyan, o müzikle seven, benim müziğimi o müzik olarak yorumlayan, beni o kadar takip eden, daha fazlamı almak istemeyen herkese de çok büyük sevgimi gönderiyorum. Yorumuma bedel veren herkese, çok teşekkür ediyorum, şükran doluyum..."

"Ben artık o güne dönüp ne anlatsa ne desem bir manası olmayacak, manası olan tek şey sevgi. Ben konserlerde kendi müziklerimi bile her vakit söylemeye vakit bulamıyorum, o yüzden almış olduğum kararı uygulamaya devam edeceğim."

Kalben, usta sanatçı hakkında, "Benim kendi kararım olduğu için, 'bu kararı şu sebeple aldım', 'bu sebeple aldım' diye anlatmanın bir alemi yok" açıklamasını yaptı.

Üst Alt