Son Konu

FM 2007 Oyuncu avı Püf Noktalar Genç ve yetenekli Oyuncular TÜM BİLGİLER!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben fm serisini 2005 ten beri oynuyorum tabi 3sende fm hakkında bir sürü bilgi topladım araştırdım uğraştım ve sonuç olarak güzel bi paylaşım yapmak için kolları sıvadım(yaz günü ya kısa kollularla dolaşıoz lafa bak )
neyse oyun menajer oyunları sevenler için ideal sadece fm 2007 konumuz oyunda bir sürü genç ve yetenekli oyuncu var avlanmayı bekleyen hemen en büyük bombamla başlıyayım:
SHERMAN CARDENAS
işte bu oyuncu inanılmaz bişey çünki daha 17 yaşında ve özelliklerinin hiçbiri 10un altında deil yani tam aradığımız futbolcu diyebiliriz hemen bi künye oluşturalım

Adı:Sherman
Soyadı:Cardenas
Takım:Bucaramanga
Ülke:Kolombiya
Mevki:AMC Forvet Arkası
Fiyat:1800000 $ (ama oyuncuyu ne zaman alacağınıza bağlı bir durum fazla gecikmeyin)

evet CARDENAS tan kısaca bahsettik kesinlikle elinizi çabuk tutun ve kaçırmayın bu adam kaçmaz çünkü
VE ikinci oyuncumuz bunu çoğunuz tanıosunuz belki ama çok geç kalmış sayılmazsınız
JAVİER MASCHERANO
Benim mascherano ile tanışmam fm2006 da olmuştu odaha riverplate de iken harikaydı tek kelimeyle süper bi ön liberoydu ve kısa sürede fiyatını artırmıştı ama fm 2007 de ona böle bi ayrıcalık pek tanınmamış ama yinede işini iyi yapıor isterseniz bi künye ye bakalım

Adı:Javier
Soyadı:Mascherano
Takım:Corinthians
Ülke:Arjantin
Mevki: DMC
Fiyat:En önemli kısım Mascherano biraz tuzlu ama iyi oyuncu FİYAT:8500000$

sıradaki oyuncumuz
TİMOTHEE ATOUBA
atoubayıda ilk kez fm 2006da keşfettim orda bir harikaydı 10 altında deildi hiçbir özelliği ve fiyatıda inanılmazdı böle bi fırsatı asla kaçıramazdım

Adı:Timothee
Soyadı:Atouba
Takım:Hamburg
Ülke:Cameroon
Mevki: DML
Fiyat:2700000$

ve şimdilik son oyuncumuz MARCELİNHO(bizim tanıdığımız marcelinho deil brezilyada::::::
Arkadaşlar işte forvet alası bir oyuncu bu çünkü bir sezonda 40 gol atabiliyor ve çok yetenekli fiyatı biraz tuzlu ama inanın değer

Adı:Lima De Souza
Soyadı:Marcelinho(Siz marcelinho diye arattırın )
Takım:Gremio
Ülke:Brezilya
Mevki:FC
Fiyat:4900000$

ARKADAŞLAR ŞİMDİLİK DERLEMEMİN SONUNA GELDİM AMA BİTMEDİ EĞER KONU SABİTLENİRSE VEYA SABİTLENMESE BİLE BEN GÜNCELLEMEYE DEVAM EDİCEM MERAK ETMEYİN
NOT(MÜTHİŞ DERECEDE ÖNEMLİ)yunu oynarken aradığınız bazı futbolcuları bulamıyor olabilirsiniz Örn:beşiktaşlı Cisse gibi bu tür oyuncuları bulamamanızın sebebi oyuncunun oynadığı ligi seçmemiş olmanız yani aradğınız ve bulamadığınız oyuncuyu bulmak için oynadığı ligide kurduğunuz ligler arasında seçin işiniz kolaylaşacaktır)

TAMAMİYLE KENDİM YAZDIM KESİNLİKLE ALINTI DEĞİL

Üst Alt