Son Konu

Acun Ilıcalı'dan Elazığlı depremzedeler için yardım yayını!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun_ilicalidan_elazigli_depremzedeler_icin_yardim_yayini_1580020148_0507.jpg

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, kanalı TV8'den Elazığlı depremzedeler için bir canlı yayın gerçekleştirecek. Yardım kampanyası, saat 8'de başlayacak.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruda bulundu. Ilıcalı, Elazığlı depremzedeler için bir yardım kampanyası düzenleyeceğini ve bu kampanyanın TV8'den canlı yayınlanacağını açıkladı. Ilıcalı'ya kısa sürede yüzlerce teşekkür mesajı geldi.

mCfS7_1580019971_1649.JPG

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ilkokul ve çocukluk Kaynak: İşte Acun Ilıcalı'nın merak edilen çocukluk fotoğrafı magazin gündemine damgasını vurdu. Fotoğraflara “Yok artık Acun Bey! Çok değişmişsiniz, tanıyamadık” yorumları yapıldı.Acun Ilıcalı’nın çocukluk fotoğrafını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. 

zt0HX_1579586636_72.jpg

UNUTAMADIĞI ANISINI ANLATTI!

Eser Yenenler'in sunduğu Eser Yenenler Show adlı programa katılan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, adrenalin tutkunu olduğunu hatta bu sebepten ailesine üniversiteye gittiğini söyleyip arkadaşlarının yanına gittiğini anlattı. Babasının aylarca gizlediği okul yalanını öğrendiğinde kendisini balkona çağırdığından bahseden Ilıcalı, "Babamın beni balkondan atacağını sandım" dedi.

SyTRe_1579069377_4639.jpg

DOSTLARIYLA YEMEK YEDİ

Acun Ilıcalı aralarında Murat Boz, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç’un da bulunduğu dostlarıyla Etiler’de yemek yedi. Çıkışta aracının arka koltuğuna oturup şoförünü beklemeye başladı. Birkaç dakika içinde “Nasıl unuttum, bu akşam şoför bendim. Bir de arkada bekliyorum” deyip güldü. Ve direksiyon başına geçti.

74UT3_1578636896_4425.png

SURVİVOR 2020 TARİHİNİ AÇIKLADI!

Ekranların sevilen yarışma programları arasında yer alan Survivor 2020 için İstanbul, Bursa, Sakarya ve Antalya'da seçmelerin başladığı duyurulmuştu.  Acun Ilıcalı, Survivor'la ilgili detayları dile getirmişti. Başarılı televizyoncu, heyecanla beklenen yarışmanın şubat ayında ekranlarda olacağını duyurmuştu.

96EXt_1578462412_0197.jpg

UĞUR PEKTAŞ SURVİVOR 2020'DE OLACAK MI?

Şubat 2020'de başlayacak 'Survivor'un yeni sezon yarışmacıları arasında ilk belli olan isim oyuncu Ersin Korkut oldu. Acun Ilıcalı, Survivor'ın ilk şampiyonu Uğur Pektaş'ın ise yüzde 90 ihtimalle 2020 kadrosunda yer alacağını söyledi.

TÜM ÇALIŞANLARINA HEDİYE!

Son günlerde FOX TV ekranlarında yayımlanan 'Zuhal Topal’la Sofrada' programının Yemekteyiz'e benzerliği nedeniyle davayla uğraşan Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta çalışanlarının da katıldığı bir yemek düzenlemişti. Geç saate kadar eğlenen çalışanlarının ertesi gün için izin isteğini geri çevirmeyen Ilıcalı, sabah programlarının yayınlanmaması kararını vermişti.

ejWa2_1577770792_6954.jpg

Ilıcalı'dan çalışanlarına bir sürpriz daha geldi. Ünlü televizyoncu,bugün tüm çalışanlarına yılbaşı hediyesi dağıttı. Bu hediyeler içinde neler mi var? 5 yıldızlı otelde tatil, ünlü bir markadan mobilya, bilgisayar olmak üzere daha birçok hediyeler...

SAKIN YAZMAYIN!

,Acun Ilıcalı önceki gün Bebek'te görüntülendi. Yurtdışından gelen misafirlerini yemeğe çıkaran ünlü televizyoncu, çıkışta Rolls Royce Cullinan marka bir araca binerken görüntülendi.

LoNWi_1574922124_0893.PNG

Ilıcalı fotoğraflarını çeken muhabirleri “Sakın yeni arabası diye yazmayın” diyerek uyardı. Ilıcalı daha sonra şu açıklamayı yaptı: “Araba benim değil, marka test sürüşü için 1 haftalığına bana verdi.”

vRNSI_1574922151_7434.PNG

VERGİ LİSTESİNDE GERİLEDİ!

En son katıldığı bir canlı yayın programında "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna Acun Ilıcalı "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim" yanıtını vermişti. Türkiye'nin 2018 yılı gelir vergisi rekortmenleri açıklandı. İlk iki sıradaki isim adının açıklanmasını istemezken 3. sırada Rahmi Koç yer aldı. Ünlü isimlerden de yalnızca Acun Ilıcalı ilk 100'e girmeyi başardı.

gyHYG_1574315905_0675.jpg

Acun Ilıcalı'nın 41 basamak birden gerilemesinin yanı sıra geçtiğimiz yıl 83. sırada yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl ilk 100'e giremedi.

NUSRET GÖKÇE'YE DESTEK OLDU!

4 garsonuna bahşiş vermediği gerekçesiyle mahkemelik olan hakkında birçok suçlama olan yakın dostu Nusret Gökçe gündemden düşmüyor. Nusret Gökçe ile yakın arkadaş olan Acun Ilıcalı ise Instagram hesabından paylaşım yaparak Gökçe'ye destek oldu.

uHIbW_1573796582_0526.jpg

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Acun Ilıcalı, mekanına defalarca gittiği hatta Dominik'teki yarışmalara bile götürdüğü Nusret Gökçe'ye desteğini belli etti. Ilıcalı, yaptığı paylaşımda "Emeğiyle geldiği noktayı herkesin hayranlıkla izlediği, dünyanın dört bir tarafından binlerce Türk kardeşimize iş imkanı sağlamış olan Nusret'e 2-3 kişinin akıl ve vicdana sığmaz iddiasından yola çıkarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nusret'in kendi çalışanlarının haklarına el uzatacak biri olmadığını bizzat biliyorum. İnşallah Nusret ülkemizi bundan sonra da daha fazla tanıtarak, marka değerini artırıp başarıyla yoluna devam edecektir" dedi.

TV8'İ ALINCA İLK İŞ...

'Ben büyük kanallarda futbolun yeri olduğunu düşünmüyorum. Benim halı sahada bir maçı kaybetmem için karşı takımın başka boyutta bir takım olması lazım. Aktif sporcu olacak. Aktif sporcuları yeneriz diye bir iddiam yok. Onun dışında çok zor yenerler.' Bağış Erten'in maçları uzatmak için halı saha mı aldın sorusuna Acun Ilıcalı gülerek 'Halı saha almadım, TV8'i aldım otoparkı halı saha yaptım. Futbol kazansın ilk işim o oldu' cevabını verdi.

Üst Alt