Son Konu

Tom Holland'a Göre Tony Stark, Peter Parker'ın Yeni Ben Amcası

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_58130.jpg

Marvel Sinematik Cihanı, 2016 yılında vizyona giren Captain America: Civil War sinemasıyla birlikte yeni Spider-Man'ine kavuştu. Tom Holland'ın canlandırdığı Peter Parker/Spider-Man karakteri büyük bir muvaffakiyete imza attı ve evvel birinci solo sineması olan Homecoming'e kavuştu. Akabinde Infinity War ve Endgame sinemalarında kendini yine ispatladı. 5 Temmuz'da da 2. solo sinema olan Far From Home vizyona giriyor. 

Tom Holland, Spider-Man rolüne getirildikten sonra hayli olumlu tahliller aldı. Nihayet bir Spider-Man sinemasında orijin hikayesi izlemedik, yani Ben Amca'nın irtihaline tanıklık etmedik. Fakat Tom Holland'a nazaran, Peter Parker'ın MCU içerisinde yeni bir Ben Amcası varmış. Tony Stark'ın tıpkı çizgi romanlardaki Ben Amca üzere Peter için bir peder figürü olduğunu belirten Tom Holland, bilhassa sıkı çizgi roman hayranları tarafından maksat haline gelmiş olabilir. 

Metnin kalan kısmında Endgame spoilerı olduğunu söyleyeyim, şimdi sineması izlemediyseniz dikkatli olun.

Spider-Man'in yeni sineması Far From Home ile ilgili UPROXX'a konuşan Tom Holland, Tony Stark'ın yeni Ben Amca olması fikrine büsbütün katıldığını belirtti. "Bence o Sinematik Cihan içerisinde muhtemelen Ben Amca üzereydi. Bana nazaran Tony Stark, kendi üstüne düşen peder figürü rolünü çok çok çok çok başarılı bir biçimde üstlendi. Onu kaybetmek Peter Parker için doğal olarak çok büyük bir kayıp oldu. Mysterio'nun da uçabiliyor olması bu boşluğu doldurmasına yardımcı olacak üzere, bu durum onu Peter Parker'ın akıl imamı ve büyük ağabeyi konumuna sokabilir." diyor Spidey. 

Avengers: Endgame'in sonrasında geçecek olan Far From Home ile ilgili de konuşan Holland, "Biliyorsunuz bu durum her hengam önümüzdeki en büyük ketti. Endgame'de yaşanan ve o yaşanan hadiselerin yansımalarını içeren bir sinema çekmek epey yıldırıcıydı. Lakin bu durum epeyce düzgün ilerledi. Russo Kardeşler ile birlikte mükemmel bir sinema çıkardığımızı düşünüyorum. Jon Watts'da bunun üzerine koyarak kusursuz bir işe imza attı. Bu sineması izleyebildiğim için hayli gururlu ve heyecanlıydım. Zira bu sinema sayesinde hayranlara Peter Parker ile birlikte yas tutma fırsatı veriyoruz. " diyerek sinemada Endgame'in tesirlerinin bol bol önümüze çıkacağını resmen duyurdu.
  • Spider-Man: Far From Home'un Birinci Tefsirleri Twitter'a Düştü
  • Marvel, Keanu Reeves'i De MCU'ya Dahil Etmek İstiyor!
MCU'nun 2. solo Spider-Man sinemasında Tom Holland'ın yanı sıra Mysterio rolünde Jake Gyllenhaal'ı izleyeceğiz. Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Zendaya ve Jon Favreau üzere isimleri de takımında barındıran Spider-Man: Far From Home, 5 Temmuz'da vizyona giriyor. Direktörlüğünü Jon Watts'ın yaptığı sinema resmi olarak Marvel Sinematik Evreni'nin üçüncü aşamasını sona erdirecek. 

Üst Alt