Son Konu

Nasıl soyuldunuz (Hikayeni paylaş)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
BEn bayadır knight oynuyorum (45 sene) Genellikle millet Pk atmak'dan zevk alır ama ben Pazar yapmaktan zevk alıyorum ve kazandığım parayı bugune kadar hiç harcamak nasip olmadı yani Tl için iş olsun diye yapmıyorum zevkli geliyor bana Neyse Herkes nasıl soyulduğunu ve neler yaşadıını anlatırsa zevkli bir konu olacağını düşünüp hem hüzünlenip hem eğlenerek okuyacağımız yorumlar olur diye ilk ben başlıyayım

1: +8 dw satmıştım 210 tlye adam tc no ad soyad dogum tarih verdi ve herkesi kendim gibi düsürt görmem neticesinde adma parayı aldı ve kaçtı

2: Nasıl olduğunu anlamadığım bir seferinde sapa sağlam char 10 gün sonra bi girdim üstü çıplak cok sasirmistim

3: 800 cash kazandınız mesajı geldi tabi bende hemen giriş yaptım ama cash gelmedi bi baktım dc hemen girdim char folkta ama itemler duruo hemen oyundaki bir arkadaşı çağırdım itemlerimi ona vereyim diye ama bilgisayar cok eski oldugundan adam yine dc verdirtti oyuna girmem 2,3dk sürdüğünden itemlerin bir kısmı gitti birdaha girdim ve yine dc bu sefer hepsi gitmiş

SİZİNDE BUNA BENZER BAŞINIZDAN GEÇEN OLAY VARSA PAYLAŞINIZ

DestanKeskin32

Üst Alt