Son Konu

Bengü'den kızı Zeynep'e duygusal mesaj!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
benguden_kizi_zeynepe_duygusal_mesaj_1579939997_134.jpg

Kızı Zeynep'i kucağına almanın memnunluğunu yaşayan müzikçi Bengü, kızıyla birlikte çektiği pozu çevre medya hesabından yayınladı. İşte ünlü müzikçiden kızıyla yeni poz...

Müzikçi Bengü kızı Zeynep bebekle çektiği pozu Instagram'dan yayınladı. Takipçileri tarafından kızının yüzünü göster denilen Bengü, tekrar sırtı dönük bir halde fotoğraf paylaştı. Gönderinin altına ise "Bana gereksinimin olduğunda , elini her uzattığında orada olacağım canım kızım.." notunu düştü.

sqyD9_1579939874_0033.JPG

ZEYNEP BEBEĞE 1 MİLYONLUK TEKLİF!

Ana olduktan sonra reklam teklifleri almaya başlayan Bengü, 1 milyon liralık teklifi geri çevirmedi. Bengü, bir bebek giysi markasının yüzü oldu. 1 yıllık ahde imza atan Bengü, 3 reklam sineması çekecek. 1 Ocak’ta yayımlanacak reklam sinemasında müzikçi, Kayahan’ın ‘E Bebeğim’ isimli müziğini seslendirdi.

9uaj7_1576910092_9927.PNG

İş kişisi Selim Selimoğlu ile Ağustos 2018'de nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep'i kucağına aldı. Veladet Acıbadem’de bulunan şahsi bir hastanede mütehassıs hekimler tarafından gerçekleşti. Şimdilerde 1,5 aylık olan Zeynep bebekle fotoğrafını paylaşan Bengü imajında değişiklik yaptı. 40 yaşındaki müzikçi yeni çevre medya hesabından "Yeni saçlarım ve ben" notuyla paylaştı. Kısa müddette binlerce beğeni alan Bengü'ye iltifat dolu tahlil yağdı. Saçlarını sarıya boyatan Bengü'ye takipçileri "En şık anne" tahlillerini yaptılar.

JxtR8_1573887664_8104.PNG

BENGÜ'DEN VALIDELERE TAVSİYELER!

Doğumdan kısa bir mühlet sonra sahnelere dönen Bengü, Yerküre Emzirme Haftası’nı bu iletiyle kutladı:

9wZPT_1570257571_9518.JPG

"Bu hafta emzirme haftası...Benim de bebeğimi bu türlü omuzuma yatırıp derin bir nefes alıp şükrettiğim günlerden biri bugün...Doğuma hazırlanırken birçok detayı okuyup, araştırıp öğrenen ben; emzirmenin kıymetini altın harflerle manşetime yazarken, bu kadar kuvvetli bir yola gireceğimi bilmiyordum..."

"HEPSİNİ BEN DE YAŞADIM"

"Beni takip eden valideler az çok neler atlattığımı varsayım ediyordur...Hepsini ben de yaşadım; yaralar oldum, ağladım, tepindim acıdan...Pes etmemeliyim dedim, etrafı, söylenenleri, beğenilmeyen kişileri, herkesi bir kenara atıp bebeğimle kurduğum bağı büyütüp; o güçlü süreçten geçiverdim...Uzun uzun yazabilsem keşke ancak sanırım emzirmeyle de ilgili bir kısa görüntü çekip anlatmalıyım."

IKRAMLARI BAĞIŞLADI

Bengü; hem hamilelik periyodunda hem de doğumdan sonra kendisine ikram edilen; gebe elbiseleri, bebek materyalleri, oyuncaklar, bebek sıhhat eserlerini 1000 ana adayına ikram ettiği öğrenildi..Bununla da yetinmeyen Bengü, 300 ana adayına da türlü ikramlar gönderdi.

xdqys_1567839312_9435.jpg

VAKIFLA PAYLAŞACAK!

Bengü ana olduktan sonra kendisine bir firmadan gelen astronomik fiyatlı reklam teklifine de 'Evet' dedi. Bengü bu reklamdan gelen yararın yarısını da evlatlar için çalışan bir vakıfla paylaşacak.

k5XT2_1565102122_233.JPG

Sağlıklı bir tevellüt sonrası uzun vade paylaşım yapmayan müzikçi, son olarak takipçilerine bir fotoğraf sunmuştu. Geçtiğimiz gün ise ünlü müzikçi veladet anlarına dair hazırlanan görüntüyü yayımladı. 

Kj6si_1564990679_2857.jpg

TEVELLÜT ÖNCESİ FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

Bengü, dün akşam saatlerinde veladet girmeden evvel ailesiyle olduğu bir defayı de toplumsal medya sahifesinden takipçilerinin beğenisine sundu.

Üst Alt