Son Konu

5 yıldır etkilendiğim kız için bir şeyler yapma vakti geldi. Tavsiyeleriniz?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
selamlama arkadaşlar anında özetle anlatayım konuyuliseye yeni başladığımda sınıfta bir kızdan etkilenmeye başladımlakin kız o kadar böyle değil acayip güzel keza fantastik zenginler yani babası trilyonluk felan acilen hepiniz içinizden dediniz ama kesin havalıdır bu kız Asla böylece değilyani biliyorum normal değil lakin hiç havalı değil tersine birçok kızdanda cana yakın şu anda bu kızla lise 3 e değin aynı sınıftaydık lakin arkadaşlığımız sadece derslik içi şeklindeydi yani pek sınıf içi muhabbetler soru çözdürmeler felan lise 3 te başka bir okula gitti 3 4 ü o okulda okudu acilen benzer üniversitedeyiz lakin bölümler ayrı bundan böyle kızla etkileşime geçme vakti gerektiğini düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum napabilirim ayrıntılarıyla etkilemek için?

Anekdot: ahım şahım aşık değilimhoşlanıyorumyakışıklı değilim lakin kendime dikkat ederim bakımımı mükemmel yaparımkızla lisedeyken okul dışı hiçbir aktivitemiz olmadıtelefon numarası da yok bende fakat isteyebilirim yani istesem verir

Üst Alt