Son Konu

Inci Tanem

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaslar
Insallah bana yardimci olursunuz
Kendimi tanitiyim size Ben Almanyada yasiyorum, 24 yasindayim Sigara Icki ve baska seyler kullanmiyorum Elhamdülillah müslümanim ve Kurani Hatim ettim Bos zamanlarimda Kurani okuyorum 5 vakit Namaz kilamiyorum ama Bos zamanlarimda kiliyorum ve Insallah yakinda baslicam Cok temizkalpli bir Insanim Allaha Sükür Hayatimda hic bir Kizla tanismadim Hic bir kizin dudagini yanagini bile öpmedim Hayatimda hic bir kizin elini bile tutmadim (Anlayin yani benim daha bir Kadinla hic bir iliskim falan olmadi) Cünkü ben evlenmek istedigim Kizi aldatmak istemiyorum ve önce tanimak daha sonra hoşuna gitmek daha sonra evlenmek istiyorum ve onu hic kaybetmek istemiyorum Bundan cok Korkuyorum Ondan hic birisiyle tanisamiyorum ve cok utaniyorum Babam 25 Yasinda Baba oldu ve benim daha bu Yasta Kiz arkadasim yok Utaniyorum Ama simdi size cok kötü birsey anlaticam 4 aydir kendimi cok fena hissediyorum 02 Subat 2019 Arkadasim bana mesaj atiyor bi nargile icmeye gidelim mi 2 senedir gitmemistik (kendim sigara nargile icki kullanmiyorum sadece arkadaslarla gidiyom oturup cay kahve cola falan iciyom) Gece saat 2130 girdik oturduk Sonra orda calisan bi kiz geldi Sordu ne icmek istersiniz Bende durdum kaldim orda Kizin yüzünü gördüm bittim öldüm birsey diyemedim O Kadar bi hoş kiz ki sasirdim bu insan mi melek mi Siyah uzun Sacli Gözleri kahve rengi boylu boslu cok tatli burnu var yüzü cok sirin Iki saat oturduk orda her dakika yüzüne baktim Eve sırası gelmişken arkadasima dedim ama ben o kizla evlenmek istiyorum Arkadasda bana dedi sacmalamayi birak Kizi daha yeni gördün bosver Bende dedim ona bi gün sonradan yine gidelim Bir gün gecti tekrar gittik bi kac icecek ictik eve gittik bidaha bidaha bidaha haftada 35 defa gittik Ben kiza resmi olarak asik oldum Bir gün birisi buna Inci diye seslendi Ve Incinin yaninda baska bi kiz calisiyor normal Fadime Facebookta Fadimeyi buldum fakat Inci yi bi bulamadim hergün aradim Sonradan bi baska arkadas var onuda cagirdik oda bizimle ara sira geldi Onada olayi anlattik 4 Haftadir daima gittik Bir Pazar Aksami ben Facebookta yine Fadimenin Arkadaslarina bakarken bi Kiz gördüm orda Bayağı Angelika Girdim Sayfasina ve Aglamaya basladim Adam Angiediye seslendi bizde Incianladik cünkü kizda birazcık türkce biliyor Kiz Alman ve bide Resimlerde Bikinilerle ve Kiyafetlerini hic begenmedim Cok Acik Bunu Arkadaslara gösterdim Bi ücümüz biliyoruz cünkü baska Arkadaslarla pozitif isimiz olmuyor Onlarda üzüldü benim icin ama baska kizla tanisirim bunu unutmaliyim falan dediler Unutamadim Bi hafta gecti yine gittik Kizla tanismaya basladik Nerde calistigimi falan filan lakin fazla konusmadik 18 Mart 2019 gittik yine oraya Bi arkadas Fadimeyle azıcık tartisdi öbür arkadasda basladi ikisi birdaha gitmek istemediler Bende tabiiki kendim gidemem oraya 19 Mart Kiza yazdim Facebookta Anlattim herseyi Onunla tanismak istedigimi falan Bütün 7 Gün gecti cevap geldi Senin uzun mesajini okudum bana daha kimse bukadar seyler yazmadi cok tatlisin fakat benim 3 senedir bi arkadasim var beni unutmalisin Baska kizlarla tanisirsin ve utanma konusyazdi Bunu okuduktan sonrada cok sinirlendim ve agladim cünkü bunlari ilk kere yasadim Sonra Kizla biraz yazistim hani onun Erkek arkadasi onunla kavga edip ayrilirsalar benimle tanismak ister mi diye oda yazdi fakat bana onunla cok mutlu Onun dogum tarihine baktim Kiz benden 15 gün daha kücük Ben Dünyaya geldikten 15 gün sonradan o dogdu ne rastlantı Kizda bana dedi ancak onun erkek arkadasi ondan 11 sene daha yasli Bende sasirdim Zaten bu kiz Temiz bir türk kizina benziyordu lakin bütün tersiymis Alman cok acik geziyor ve iliskisi olmus bile Hayatimda böyle kizla tanismak istemezdim lakin bu Melek benim herseyim oldu Nargile dükkanin oldugu yer arabayla benim evden 30 dakika uzaklikta Ara Sıra her gece kendim oraya sürerdim sirf onun yüzüne bi kac saniye görmek icin 200300 euro gitmistir benzini arabaya doldura doldura Cok sacma lakin yinede ara sira gördüm onu uzak Kiza yine yazdim yazdim 24 Mayis cevap geldi Beni dar birak cünkü arkadasim var ondan hic bulusmicaz Lütfen kendine bi iyilik yap ve bana bir daha birsey göndermeOndan sonra arkadasla Istanbulu gezmeye gittik Uctuk hotelde kaldik gezdik üc gün önce geriye geldik daha hala kizi unutamadim Unutmakda istemiyorum Facebooktan resimlerini görüyorum Cok tatli bir kiz Hergün bakiyorum Arkadaslar dedi bu senin yaptigin ask degil delilik Cünkü böyle bi kiz bana hic yakismiyor Kizin ayrıca iliskisi vardi sigara ve icki kullaniyor müslüman degil Bende tam tersi Lakin yinede ben o kizi unutamiyorum Kafam bazen cok agriyor Lütfen bana yardim edin Ben aslinda kizi beklerim cünkü 24 yasinda bi kiz 35 yasinda bi adamla evlenmez (Adamda Türk o Nargile dükkanin eski sahibi) Ama yakinda birisiyle tanismazsam 25, 26, yakinda 30 yasina gircem kimseyle evelenem bidaha Temiz birisini beklerken Seytan geldi bana Lütfen Arkadaslar bana yardim edin bi yanlamasına yeni birisiyle tanismak istiyorum öteki yanlamasına bu kizi hic hatırlamamak istemiyorum ve onu beklemek istiyorum Ne yapim Yardimlariniz icin cok sevinirim Iyi Günler

Üst Alt