Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Özlem Süer deneyimi Taypa Tekstil teknolojisiyle buluştu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Moda Rehberi kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Özlem Süer deneyimi Taypa Tekstil teknolojisiyle buluştu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Moda Rehberi
Konu Başlığı Özlem Süer deneyimi Taypa Tekstil teknolojisiyle buluştu
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Taypa Dokuma, ünlü dizayncı Hasret Süer ile kıymetli bir toplumsal sorumluluk girişiminde buluştu. Taypa Tekstil’in üretim teknolojisinin Hasret Süer mentorluğunda kullanılmasıyla oluşturulan sanatsal ve eşsiz kapsül denim koleksiyonu, kişisel bir davetle satışa sunuldu. Satıştan elde edilen gelir, Dem Derneği uyumunda işitme engelli bireylerin istihdamı, işiten bireylerin işaret lisanı eğitimi ve bu mevzudaki farkındalığı için kullanılacak...

Hazır giysi ihracatının lokomotif şirketlerinden biri olan Türk denim devi Taypa Dokuma, ünlü moda dizayncısı Hasret Süer’le tasarım ve teknolojiyi birebir girişimde buluşturdu. Tahassür Süer X Taypa Kapsül Denim Koleksiyonu, değerli bir toplumsal sorumluluk girişiminin de temelini oluşturuyor.
 
Taypa Tekstil’in deneyim ve teknolojisiyle sanatsal koleksiyon
 

Taypa Tekstil’in Türkiye’deki üretim tesislerinde kullanılan yüksek teknolojili lazer, boya, basınç ve “air brush” tekniklerinin artistik dokunuşla kullanıldığı bu kişisel koleksiyon, 6 Şubat 2019’da Hasret Süer House’da çok şahsi bir davet ile satışa sunuldu.

Dem Derneği’nin istekli destekçilerinin katıldığı davette koleksiyonun satışından elde edilen tüm gelir, ismini gerçekleştirdiği tesirli girişimler ve iş birlikleriyle duyuran Dem Derneği yararına kullanılacak. Dem Derneği elde edilen geliri, işitme engelli bireylerin ömür katma pahasını, istihdamını; işiten bireylerin de farkındalığını artıracak farklı girişimlerde kıymetlendirecek.
 
Çekimleri ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz yaptı

Ünlü dizayncı Hasret Süer mentorluğunda Taypa Tekstil’in denim ceket eserleri üzerine yapılan birbirinden şahsi dizaynlar, Four Seasons Hotel İstanbul at Sultanahmet’te, oyuncu ve dans sanatkarı Aslı Melisa Uzun ve Miss Turkey 2018 hoşlarından Yağmur Çelik’in modelliğiyle fotoğraflandı. Eşsiz koleksiyonun çekimlerinde ise yurt içi ve yurt dışında yaptığı başarılı çekimlerle tanınan moda ve reklam fotoğrafçısı Tamer Yılmaz’ın imzası var.

Koleksiyonun geliri çevre sorumluluk girişimi için kullanılacak
Koleksiyonun satışından elde edilen gelir işitme engelli ve sağır bireylerin istihdamı; işiten bireylerin de işaret lisanı eğitimi ve farkındalığı için geliştirilecek girişimlerde kullanılacak. Bu kapsamda informatif ve interaktif “Sesli Kahveler” girişimi hayata geçirilecek.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Taypa Tekstil’in İstanbul Hadımköy’deki merkez binasında bir kahve dükkanı kurulacak. Taypa Dokumacılık çalışanları, işitme engelli bireylerin mentorluğunda, Türk işaret lisanını kullanarak kahvelerini sipariş edecek. Girişim kapsamında Taypa Dokumacılık umumî merkez binasında çalışan yaklaşık 300 kişi işaret lisanıyla tanışacak. Taypa Dokuma, böylelikle engellilere yönelik farkındalığın arttırılması, işitme engellilerin bilincinin çalışanlarına aktarılması ve işaret lisanı hassaslığının yaygınlaştırılması çalışmalarına destek vermiş olacak.

2. girişim ise “Taypa Türk İşaret Lisanı Eğitimleri” olacak. Kapsül denim koleksiyon satışlarından elde edilen gelir ile, Türk işaret lisanını nerede kullanacaklarına dair girişim fikirlerini yazan ve Dem Derneği tarafından seçilecek 24 üniversite talebesinin eğitimine ve birebir vakitte, işitme engelli istihdamına da ek sağlanması planlanıyor.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Özlem Süer deneyimi Taypa Tekstil teknolojisiyle buluştu
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Damak Keyfi 0 37
Y Haberler 0 41
Y Yaşam 0 39
Y Haberler 0 35
Y Haberler 0 32
Y Yaşam 0 34
Y Yaşam 0 38
Y Yaşam 0 51
Y Damak Keyfi 0 27
Y Haberler 0 58
Y Haberler 0 41
Y Yaşam 0 40
Y Haberler 0 39
Y Damak Keyfi 0 35
Y Yaşam 0 25
Y Yemek Tarifleri, Mekanlar, Öneriler, Tarifler 0 30
Y Haberler 0 28
Y Haberler 0 33
Y Damak Keyfi 0 29
Y Damak Keyfi 0 38
Y Damak Keyfi 0 25
Y Damak Keyfi 0 34
Y Damak Keyfi 0 32
Y Damak Keyfi 0 30
Y Damak Keyfi 0 24
makaleci Moda Rehberi 0 45
makaleci Moda Rehberi 0 48
makaleci Moda Rehberi 0 43
makaleci Moda Rehberi 0 53
makaleci Kültür & Sanat 0 45

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst