Son Konu

Etkilemek için, aşık etmek için ne yapılmalı? Nasıl bedel gösterilmeli, nelerden konu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevdiğim kızla 3 4 aydır arkadaş gibi konusuyoruz ama yakın olmaya başladık şu 1 ayda kendi bana bir kaç gün önce kanka kardeşten çok sevgiliymişiz gibi konuşuyoruz gibi cümleler sarfediyor fakat bana bir yakın oluyor bir uzak anlık cevaplar vermiyor mesajlarda hemencecik yazmıyor günlük telefondan azami 1015 sms gönderiyoruzdur birbirimize ben onu bu aralar etkilemek istiyorum kendi beni sevdiğini dile getiriyor keza bana hem çevresine ve onun hakkında duyduklarıma tarafından aşka fazla yük veren biri değil aşık oluyum vb şeyler istemiyor sevdiği bir insansa mutlu olabilecekse o teklife hayır demeyecek bir alıcı yeterki güveni mutluluğu bulsun, benimde doğum günün onunda doğum günü yaklaşıyor her hangi birinde teklif etmek istiyorum lakin onun için bu aralar nasıl konuşmalıyım, nasıl onu bir şekilde etkilemeliyim, konular ayrıca olağan oluyor bazen fazla samimice konular açıyorum dediği gibi sevgili gibi konuşuyoruz iltifatlar falan havada uçuşuyor lakin bazen de sönük oluyor yardımınıza ihtiyacım var ne yapmalıyım, ne konuşmalıyım, nasıl şekilde iletişim kurmalıyım (arayarak, sms vb) şekilde? Buluşmalarda ise nasıl davranmalıyım, nerelere gidilmeli, ne yapılmalı?

Üst Alt