Son Konu

Acaba şansım var mı?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Kez merhabaLise başlamıştı o sene yeni bir kız gelmişti 2 arkadaş geldiler vede ben o kızdan hoşlanmaya başladımBen masa tenisi oynuyorum öbür sınıflardaydık bana bakıyorduBazen top o koridorun diğer tarafına geçince bana arada sırada merhaba naber gibi sözler söylüyordu vede gülüyordu kalbime işliyordu sözde sözleriBende cevap veriyordum işte o kadar geçtiSonra ben ondan hoşlandığımı söyledim oda gülerek birşey demeden gittiVede onu ben 2 kez faceden silmiştim 1 defa sildim ekledim kabul etti 2 sildim ekledim kabul etmemişti sonradan söylediğimde eklediOndan sonra bana başkasından hoşlandığını söylediBende birşey demeden çekip gittimZaten konuşmuyordum ama bana bakmaya devam ediyorduGeçen liseden çıkarken çıkışta 3 arkadaşız bana iyi akşamlar dediAma bana dediBen tekrar iyi akşamlar dedim artı nezaketi bozmadan ama içim kalbim benzeri sökülcekti yerinden heyecan tavan yapmıştıHiç konuşmuyordum öyle onun üzerine artı basmak istememiştim zamana bırakmıştımOkuduğunuz için teşekkür ederimLütfen bana destek edin teşekkür ederimFazla umuda bağlamadım sadece ona karşısında tavırımı korumalımıyım ne yapmalıyım diye soruyorum teşekkür ederim

Üst Alt