Son Konu

Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
116472_640.jpg

Beş yıldan biraz daha uzun bir müddet evvel Street Fighter V
, dünya çapındaki dövüş oyunu hayranları için piyasaya sürüldü. O vakitten beri, oyun büyümeye ve şu anki aksiyon dolu güç merkezine dönüşmeye devam etti. Bugünden itibaren, Street Fighter V'in tarihi beşinci ve son dönemi, yeni karakter Dan Hibiki'nin ve tüm PlayStation®4 ve Steam oyuncuları için fiyatsız içeriğin yayınlanmasıyla resmen başladı. Buna yeni bir "V-Shift" savaş mekaniği, yeni eğitim kademesi ve tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş istikrarı dahil.

Hibiki, Street Fighter V'e teşrif ediyor

Bugün yayınlanan Dan Hibiki, kendine has kışkırtma hareketleri ve kendini "Master of Saikyo" olarak ilan ettiği dövüş teknikleriyle Street Fighter V'in 5. Dönemine şık bir halde başlıyor. Street Fighter Alpha serisinin destek noktası olan ve son olarak Street Fighter IV'te görünen Dan Hibiki, Ryu ve Ken'in eğitim ortağıdır. Geri adım atmayan herkesi "eğitmek" için donanımlı olduğunu düşünüyor. Dan, Street Fighter V takımlarına artık Season 5 Character Pass yahut Season 5 Premium Pass ile eklenebilir. Başka olarak da edinilebilir. Dönem 5 Pass detayları aşağıdadır.

Ayrıyeten bugün tüm Street Fighter V oyuncuları için fiyatsız bir güncelleme olarak sunulan güçlü bir "V-Shift" savaş mekaniği, oyunculara yepisyeni savunma seçenekleri ve stratejileri sunuyor. Yanlışsız zamanlandığında sırf bir V-Gauge çubuğuna mal olan V-Shift, oyuncuların vakti kısa bir mühlet için yavaşlatan büsbütün yenilmez bir backdash gerçekleştirmesine imkan tanıyarak savaşçıların karşı akınlarını daha düzgün planlamalarına yardımcı olur. Ek olarak, tüm oyuncular artık fiyatsız olarak "The Grid Alternative" isimli yeni bir eğitim evresinin yanı sıra tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş istikrarı elde ederek oyunun savaş sistemine daha fazla oyun derinliği ve iyileştirmeler ekleyebilir.

Dönem 5'in geri kalanına baktığımızda, dört karakter daha Street Fighter V: Champion Edition’a katılmaya hazırlanıyor:Rose (İlkbahar 2021), Oro (Yaz 2021), Akira (Yaz 2021) ve beşinci ve final duyurulmamış karakter (Güz 2021). Rose sahnesi (İlkbahar 2021) ve Akira sahnesi (Yaz 2021) dahil olmak üzere Dönem 5 için toplamda 26 yeni kostüm ve iki yeni sahne de planlanıyor.

Yeni karakterlerin ve ilgili içeriğin keyfini çıkarmak için şu anda iki farklı Street Fighter V Dönem 5 pass mevcut: Season 5 Character Pass ve Season 5 Premium Pass. Her bir Season Pass’e dahil olanlar şunlardır:

• Season 5 Character Pass

- Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10- Beş Savaş Kostümü (her Season 5 Karakteri için bir tane)
- Altı Unvan
- Bonus İçerik: Eleven 
- Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

• Season 5 Premium Pass

- Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10
- 26 YENİ Kostüm
- İki YENİ Sahne
- Tüm Season 5 karakterleri için tüm kostüm renkleri
- Sekiz Unvan
- Bonus İçerik: Eleven
- 100.000 Dövüş Parası
- Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları