Son Konu

Taştaki 'Tecavüz Ediliyorum' Yazısı Gerçek Çıktı: Şüpheli Komşu Gözaltında

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8e3b0b5f03db60454960b5f74d9bd2081cfe64f5.jpg

Antalya'da, taşın üzerine 'Yaşım 12, adım A. Tecavüz ediliyorum, lütfen yardım edin' yazan kız çocuğunun, A.K. olduğu belirlendi. Çocuk İzlem Merkezi'nde tabirine başvurulan A.K.'ye, komşuları H.E.'nin uzun müddettir cinsel hücumda bulunduğu ortaya çıktı. Bir mühlet evvel Adana'ya taşındığı belirlenen H.E., polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

Kepez ilçesi Osman Yüksek Fedai Caddesi'ndeki yeşil alanda bulunan, üzerinde çeşitli yazıların yer aldığı taşın sosyal medyada paylaşılması üzerine, polis hareket geçti. 'Yaşım 12, tecavüz edildim, adım A. Hala tecavüz ediliyorum. Lütfen yardım edin' notu yazılı taşı bulan şahıslardan alan polis, çalışma başlattı.

Kuşkulu gözaltında

Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, yazıyı yazan kişinin, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan A.K. isimli kız çocuğu olduğunu belirledi. Çocuk İzlem Merkezi'nde psikolog eşliğinde tabirine başvurulan A.K.’nin, uzun müddettir komşuları H.E.'nin cinsel istismar ve cinsel saldırısına uğradığı ortaya çıktı. 

H.E.'nin bir mühlet evvel Adana'ya taşındığı, vakit zaman kente gelerek A.K.'ye cinsel saldırıyı sürdürdüğü belirlendi. Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü gruplarının kontağa geçtiği Adana Vilayet Emniyet Müdürlüğü grupları, kuşkulu H.E.'nin adresini belirleyip, yakaladı. Gözaltına alınan H.E., süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilecek.

Üst Alt