Son Konu

Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler 1548630097 1548630097 mujdeardanibrahimtatlisesikizdiracaksozler5c4e3854f08fcmujdeardanibrahimtatlisesikizdiracaksozler5c4e3854f08fc http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberkizzz&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg MÜJDE AR, İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE ARASINDA EKRANDA YAŞANANLARI YORUMLADI NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programında geçen hafta İbo Show'da yaşanan İbrahim TatlısesYıldız Tilbe kavgasına en acayip değerlendirmeyi Müjde Ar yaptı İbrahim Tatlıses'i Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran filmindeki Recep İvedik karakterine benzeten Müjde Ar'ın sözleri İbrahim Tatlıses'i fazla kızdıracak cinstendi Programı izlemediğini ama bir haber programında görüntüleri seyrettiğini vurgulayan Ar, 'Ben bir skeç oynuyorlar sandım seyrettiğimde Her Hâlükarda yeni bir sitcom başladı dedim Birbirlerine çünkü ana avrat dümdüz gidiyorlar İbrahim, çünkü böyle bayağı illaki dedim böyle bir Recep İvedik gibi bir karakteri oynuyor Yıldız böyle kendini yere attı İbrahim böyle ağzından şeyler geliyor, tükürükler akıyor falan Dedim ön hazırlık mı yaptılar? Böylece yapmamışlar sonra anladım' diye konuştu Çiğdem Anad'ın 'İbrahim Tatlıses'ten cümbür cemaat korkar Yıldız Tilbe nasıl oldu da korkmadı' sözü üstüne araya giren Müjde Ar, 'Niye korkar! Hiç kimse korkmaz İbrahim'den' dedi Pınar Kür'ün şu sözleri ise İbrahim Tatlıses'in nasıl bir imajı olduğunu sergiler nitelikteydi: 'Vurdurur canım, hiçbir şey olmazsa Zaten kızcağıza pek şey mesajlar geliyormuş, 'seni de vuracağız' diye' Müjde Ar, İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'yi bir takım kişilerin elinden kurtardığı yönündeki ifadelerini de ayıp karşıladığını sözlerine ekledi id  

Üst Alt