Son Konu

Sevgilim beni kullanıyor mu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yaklaşık 1 senelik ilişkim var düşe kalka bu zamana kadar geldik çok ayrılır çok ağız dalaşı eder barışırdık şu anda 3 4 aydır her şey rayında gibiYine kavgalarımız oluyor ama mutluluklarımız daha pozitif oluyorSizi çok sıkmadan olayı anlatıyorum niçin böyle düşündüğümü

Ben azıcık kıskanç bir insanımErkeklerle konuşabilir alt oysa lakin dostça olmasına karşıyım böyle dokunmak falan kuşkusuz olamazİşte bunun kendinden 2 yaş minik bir arkadaşı var yeni tanıştılarİstemedim o çocuğu çok arkadaşça idiler beni kaybedersin dedim fazla diretti baya kavga ettikO bana abla diyor dedi kardeşim gibi sevdiği kızı bile biliyorum dediAma ben konuşma dediği kızlarla konuşmuyordumBunu bilmiyorduSonra ben sustumGeçen gün tekrar okulda gördüm bunu yapma dediğim şeyleri yaptı o çocukla yeniden cana yakın olduİçimde her şey bitiyordu daha sonra yanıma geldiYarın buluşalım dediSonra buluştuk o buluşmada bitirecektim sindirememiştimAma bana çok ayrı duygular yaşattı fazla mutlu oldum 3 gün etkisinden çıkamadımNeden bir anda aniden değiştin diretiyordun dedimKaybetmek istemiyorum dedi

Her neyse sonraEtkisi geçtiBu 3 gün içerisinde hayaller kuruyorduk falan ama ben en ince ayrıntısına kadar bağlanmıştımİşte normalde ben yanına gitmez isem bana trip atar baya çekerim gönlünü elde etmek için uğraşırımBugün beni hiç takmadı önünden geçtimBelki görmedi bilmiyorumNiye gelmedin dedim işim vardı dediBirisi için anma yapmışlarDedim çağırmak ama benden önemliÇünkü ben katiyen böyle bir şey yapmamıştımSonra tuttum yeniden kendimiÇıkışta gördüm bunuO dostça olma dediğim çocuklaO bir şey yapmıyordu lakin o çocuk onunla şakalaşıyordu falanDokunuyorduBahanesi sana bir şey hazırlıyordum ve yalnızca onu tanıyordum o sınıftanKonuşabilirdiAma o çocuk dokunuyorduEğer benim sevgilim yüz vermeseydi yapabilir miydiHiç sanmıyorumHaksız mıyım ?Dedim gittim yanında uzun bir tavır yaptımSonra buraya kadarmış dedimGittimMesaj attı işte konuşalım şöyle yapalım böyle yapalımİşte bitirme ne olur ne istersen yaparım dediBitirmedim ama dedimSonra mesajlar azaldı konuşalım demeye başladı 2 3 saatte birCevap vermedim hiç birine

Kafam fazla karışıkVe seviyorumGerçekten seviyorumÖzellikle beni buluşmaya çağırdıktan sonradan daha fazla bağlandımNe yapmam lüzum sizce ?

Üst Alt