Son Konu

sevgili gibiyiz lakin =/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar daha önceki konularımda gördüğünüz üzere tanıştığım ve muhabbeti ilerlettiğim bir kızdan bahsediyorum sizlere Kızla takriben 1011 gündür konuşuyoruz Whatsapp üzerinden Aynı semtte oturuyoruz ama mektep yüzünden bir türlü saatlerimiz uyuşupta buluşamadım kızla yüz yüze Bugün dershanedeydim Mesaj attı ''çok kötüyüm ya ağlıyacağım'' diye bende ''noldu??'' falan yazdım Ya böyle böyle oldu diye anlattı olayı Bende ''bana niye söylemiyorsun, atlar gelirdim anında'' dedim O da hemen Twittere ''Niye söylemiyosun, atlar gelirdim cümlesindeki refah ve güven'' yazmış Kıza güvenimi sağladım diyebilirim Lakin bugün kıza ''benden başka böyle konuştuğun birisi var mı'' dedim ''Hayır fakat erkek arkadaşlarım var tabiki'' dedi Bende ''ohh tamam'' yazdım O da ''ayrıca seninlede bayağı konuşuyoruz, şuan aramızda bir şey yok daha'' yazdı Bu ne çağırmak oluyor tam anlayamadım açıkcası Kız ile çok arkadaşça bir şekilde flört ediyor gibiyiz Bebeğim, hayatım, tatlım, birtanem vb kelimeleri çok çoğu kez kullanıyoruz giderken kız ile Salı günü tatil olduğu için buluşma ayarlamaya çalışacağım Daha ilk buluşmadan açılmayacağım tabiki ama yüz yüzede tanıyacağım ayrıntılarıyla Daha sonraki buluşmalarda sahile gidip yürürken açılmayı planlıyorum Peki anlamadığım bugün o soruyu sorduğumda ''ayrıca seninlede bayağı konuşuyoruz, şuan aramızda bir şey yok daha'' dediği aklıma takıldı Sizce ne çağrıda bulunmak istemiş olabilir?

Üst Alt