Son Konu

Demet Akalın ve Cenk Eren kavgası

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Demet Akalın ve Cenk Eren kavgası demet akalın cenk eren kavgası demet akalın, cenk eren, twitter, ağız dalaşı, kavgası, ağız dalaşı, haberleri burada akradaşlar Sahnelerin ve ekranların sevilen iki meşhur ismi Cenk Eren ve Demet Akalın'ın sosyal paylaşım sitesi Twitter'de ancak tartışma boyutuna gelen tartışmalarından haberler sunuyoruz bu sayfamızda sizlere Melek'ler 1548655106 1548655106 demetakalinvecenkerenkavgasi5c4e9a06cb5cbdemetakalinvecenkerenkavgasi5c4e9a06cb5cb demetakalinvecenkerenkavgasi5c4e9a06cb5cb Geçtiğimiz gün Demet Akalın ile Cenk Eren arasında yaşanan twitter kapışmasının peşinde Akalın konuştu: Önder adına çok üzülüyorum AKALIN: CENK EREN’E KIRGINIM Akalın, Cenk Eren ile sosyal paylaşım siteleri üzerinden yaşadıkları tartışmanın sorulması üzerine, şunları söyledi: Cenk Eren’e şahane kırgınım Zaten 35 dostuz şurada, arkadaş da demiyorum Onun için kendisine yakıştıramadım Iş konularına ben karışmak istemiyorum ama 2 gündür çok kötüyüm Çok üzülüyorum ve bugün Fatih Ürek gibi yakın dostlarım beni güldürmeye, neşelendirmeye çalıştı Sıkılıyorum çünkü eften püften insanlar değil Dostumuz, dostça olduğumuz her gün yüz yüze baktığımız ahali, artık en yakınlarımızdan da böyle abuk subuk sapan şeyler duyunca inanılmaz üzülüyorum Cep telefonumdaki paylaşım sitelerini sildim, sadece bilgisayardan kullanacağım Seda Sayan, bugün bana moral belirlemek için bir saat benimle konuştu Söylenenler böylece çirkin oysa ben, Önder adına fazla üzülüyorum Önder benim yerime başka biri ile birlikte olsaydı, böyle bir bezginlik yaşanmayacaktı Cenk Eren sosyal paylaşım sitesinde, Masum rolü oynayan yılan Demet ve mekanda erkekleri kesen sevgilisi Önder Bekensir konuşmaya bile değmez Yılanlar sokar birgündiye yazmıştı AKALIN'DAN GÖBEK GÖSTERI MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ndeki ’Bianca Beach Club’ta düzenlenen Bonus Arena Bodrum konserleri dahilinde sahneye meydana çıkan Pop müzik sanatçısı Demet Akalın, kendisini dinlemeye gelen 2 bine yakın kişiye sevilen şarkılarını söyledi Konut aldıktan sonra Bodrum’dan sıkıldığını söyleyen Akalın, Tatil iğrenç geçiyor Yeter bundan böyle ben fazla daraldım bu tatilden Meğer tatil, İstanbul’da yaşayıp 3 5 gün Bodrum’a kaçmakmış Bodrum’da konut alıp yaşayınca falan sevmedim ben buraları Çok fazla insanlarla dip dibe yaşayınca tatilin suyu çıktı Pazar günü eve döneceğimdiye konuştu Hayranlarına neşelendirici dakikalar yaşatan Demet Akalın, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı Bonus Arena Bodrum Konserleri bugün Kenan Doğulu ile devam edecek, 29 Temmuz’da ise Ajda Pekkan konseriyle sona erecek  

Üst Alt