Son Konu

Murat Yıldırım'dan iddialı yanıt: İyi niyetim kazandı!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
murat_yildirimdan_iddiali_yanit_iyi_niyetim_kazandi_1587197216_8847.jpg

Oyuncu Murat Yıldırım, Hello dergisine verdiği röportajda hem kariyerini hem de eşi İmane ile olan aşkını anlattı.

Uzun süren bir aranın ardından Ramo diziyle yeniden izleyicinin beğenisini kazanan Murat Yıldırım, kariyerinin ilk günlerinden bu yana uzanan hikayesini hayranlarına anlattı. Dönüm noktasını İstanbul'da yaşadığını ifade eden Yıldırım, “İstanbul’a giderken de aslında mühendislik için gitmediğimi, hayatımda farklı şeylerin olacağını hep hissettim. Bütün dönüm noktalarımı İstanbul’da yaşadım" dedi.

n7j63_1587196118_9857.jpg

İyi niyetli olmasının hayatına çok fazla şey kattığını açıklayan Yıldırım,“Bütün güzel şeyler de, kötü şeyler de iyi niyetimi yönetmemle ilintili oldu. Yönetemediğim çok zaman oldu ve hayatımın en büyük acılarını o zamanlarda yaşadım. Buna izin veren ben oldum, hep savaştım ama hep iyi niyetim kazandı" yorumunu yaptı.

UnQpw_1587196268_4208.jpg

EŞİYLE OBJEKTİFLERE TAKILDI!

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve Fas kökenli eşi İmane Elbani geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere görüntülendi. Gözde ikilinin telaşesi gözlerden kaçmadı.

38Kf5_1557907192_3886.jpg

Kırmızı ışıkta magazinciler tarafından yakalanan ikili aracın içerisindeyken “Nereye gidiyorsunuz?” sorusuna “Bir arkadaşımızın iftar daveti var. Oraya yetişmeye çalışıyoruz” cevabını vermeyi ihmal etmedi.

SaPCR_1557907582_5093.jpg

Üst Alt