Son Konu

Lütfen Destek Durum Biraz Ilginç

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba

Değerli Arkadaşlar Üniversitede 3 Yıldır Bi Kızı Seviyorum Onun Bana Karşı Sevgisi Var Dersleri Birlikte Çalışıyoruz, Birlikte Oturuyoruz Bütün Herşeyini Biliyorum Oda Benim Herşeyimi Biliyor O Kız İçin Herşeyi Yaptım Ben Ölümü Bile Göze Aldım O Kız İçin Yaklaşık Olarak Canımdan Oluyordum Neyse Bütün Bunları Biliyor O Ona Yaptığım Herşeyi Biliyor Ve Devamlı Hakkımı Helal Etmemi İstiyor Buna Ilk Sene Açıldım Seni Seviyorum vs İşte Açıldım Lakin Bu Bana Seni Arkadaşım Olarak Görüyorum Dedi Bende İyidir Dedim Sonradan Tatil Dönüşünde Bana Birisiyle Çıkıyorum Dedi Bende Uğurlu Olsun Dedim Ve Kızdan Uzaklaşmaya Başladım Ama Seviyorum Onu Özlüyorum Ben Ondan Uzaklaştıkça O Bana Yaklaştı Hemde Çok Neyse Geçen Gün Kıza Tekrar Seni Seviyorum Sende Biliyorsun Ben Sana Bağlandım Dedim Senin İçin Ölümü Bile Göze Almadım mı Dedim Oda Evet Aldın Allah Razı Olsun Senden Dedi Duygularına Saygım Var Ama Bi Çıktığım Var Sende Biliyorsun Dedi Sonra Üzüldüm Müzüldüm Ayagına Yattım Oda Durumuma Fazla Üzüldü Sonra Biraz Konuşalım Dedim Kantinden Aldım Kızı Dışarda Ayak Üstü Konuştuk Ya Bak Seni Üzdüysem Özür Dilerim Kızma Bana Dedim Oda Yok Dedi Duygularına Hürmet Duyuyorum Dedi Bende Sana Birisi Bi Hasar Versin Karşısında Beni Bulur Dedim Oda Biliyorum Dedi Sınava Gitti Kız O Akşam Msj Attı Bugün Etap Üstü Konuşamadık Sınavlardan Sonradan Konuşuruz Dedi Sınavlar Bitti Konuşamadık Bayram Dolayısıyla Memleketine Gitti Bu Arada Elimi Sıktı Bayramımı Tebrik Etti Keza Dün Yani Kurban Bayramının 1 Günü Benim Doğum Günümdü Gece Saat: 00:01 de Msj Geldi Doğum Günün Kutlu Olsun Birincil Ben Kutlamak İstedim Diye Değerinde Verdiklerimin Doğum Gününü Kutlarım Dedi

İşte Böyle Arkadaşlar Lütfen Bana Takviye Edin

İnanın Kızı Çok Lakin Çok Seviyorum

Yan Herşeyin Hayırlısı

Kıymetli Yorumlarınızı Sabırsızlıkla Bekliyorum

Üst Alt