Son Konu

iyi geceler mesajı anlamlı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iyi geceler mesajı anlamlı

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek umidi ile iyi geceler bebeğim

Gecelerimin doğan guneşi, hayatımın anlamı, omrumun sonsuz nefesi, iyiki varsın Seni seviyorum İyi Geceler herşeyim

Herşey senin icin dualarım, ozlemlerim sırf seni duşunen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayıda unutma

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde gunes, uyuduğundaysa batıyor guneşim Hayatımda omrumde sensin İyi Geceler Herşeyim!

Guzel bir gun nasıl seninle başlıyorsa dunyamda, guzel bir gecede ancak seni ruyamda gorunce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım

Ben uykuyu sadece seni gormek icin seviyorum cunku ruyalarımı susleyen en guzel meleksin bebeğim iyi geceler

Kalbiniz duayla olsun, gonlunuz huzurlu olsun, yureğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun Hayırlı geceler

Bir huzun saklıdır ve bin umut vardır her yeni gun doğumunda! Huzunsuz uyuyup bin umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler

Gozlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gozlerinizi hayırlısıyla actığınızda gercekleşmesi dileğiyle İyi geceler

Gonlunuz huzurlu olsun, yureğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mubarek olsun Allaha emanet olun hayırlı geceler

Rabbim cc selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cumlemize uzerinde olsun Gecemiz mubarek olsun sizi korusun Yeni bir gunde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim

Geceleri Uzaklara cığlık Olur Sesim, Denizden cıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan ozlemim, Bu gece Sırf Senin İcin Kapanıyor Gozlerim İyi Geceler Herşeyim!

imagesiyigecelermesajianlamli5ad90c5645462
Bu gonul sana tutkun Sozlerin yine suskun Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Her şeye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım

Beyaz bir guvercin gonderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yureğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tuylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler opucuğu Ona iyi bak

Allahım sana en guzel uykuları ve benli ruyaları bahşetsin biriciğim

Kalabalık yıldızlar icinde arama gozlerimi ben sana ay kadar buyuk yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gozlum

Gokyuzu mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl ozlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım iyi uykular tatlı ruyalar

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirimSeni yaşadığım her gun icin yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem huzurlu ve mutlu İyi geceler Seni seviyorum

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Ruyaların mutluluk yağmurlarında gecsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm Sonsuza kadar hep benim ol cunku sadece seninle bu can var olurşimdi yine seni duşunerek yatıyorum allah rahatlık versin

Hep aklımdasın oylesine bendesin ki hic bitmek, tukenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden cıkana, bu diyardan gocene dek gorebildiğim tek gercek ruyam sensin tatlı ruyalar meleğim

imagesiyigecelermesajianlamli5ad90c57af8e9

Gece olup guzel gozlerin yenik duştuğunde uykusuzluğa, seni gokyuzunden alıp duşlerime emanet ediyorum, gozlerimden uzaksın belki ama daima yureğimdesin unutma İyi geceler

İyi geceler canım derdin Gecenin iyiliğinden cok, Canın olma duşuncesi yeşerir dururdu icimde Ozdemir Asaf

Birden uyandım Doğruldum yatağımda Yastığım gozyaşlarımdan sırılsıklam Son bir damla gozyaşım ise suzuluyor hala yanaklarımdan Kabusum oldu sensiz geceler artık bana Bensiz gecirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana

Canım sevgilim seni cok seviyorum, ruyanda beni gor bitanem, iyi geceler tatlı ruyalar aşkım

Ruyalara rest cektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku cok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler

gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem
İyi geceler birtanem En tatlı uykular en guzel ruyalar senin olsun

Bu gonul sana tutkun Sozlerin yine suskun Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Herseye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım

Sen, derin uykularda binbir ceşit ruyalar icinde iken seni duşunmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gul biraz lutfet ki bende uyuyabileyimİyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim

Yıldızlar ışıl ışıl goz kırpıyorlar adeta aşkıma Şahitlik ediyorlar sensiz gecen gecelerime ve sıkıntılarıma Neyseki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar soyluyorlar bana Yaşanmış en buyuk aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki:hadi yat artık cok gec oldu

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirimSeni yaşadığım her gun icin yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem huzurlu ve mutlu İyi geceler Seni seviyorum

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Ruyaların mutluluk yağmurlarında gecsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Üst Alt