Son Konu

aşk acısını en iyi anlatan benm heralde

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
18 aylık bir ilişkiydi biten iki tarafta severken yalnızca soruin aileydi bütün zıt iki aile biri adamakıllı dış dunyaya kapalı asosyal biri ise cagdaş ve cumhuriyetci,ve babanın uzulup sabaha dek aglaması ile erkegn dayanamayıp kıza saçmalıklar yaparak kızı kendinden sogutması olayı sorun oglan evlenmeye karar verince anne hiç bişey flimlerdeki gibi olmadı başaramadık yollar aradık sevglimle agladık aylarca fakat olmadı ben ve o kendimize yeni hayatlar kurmaya calışıyorduk cümbür cemaat kafasına gore yaşıordu ve ara sıra goruşuyorduk cok ozluyorduk cunku birbirimizi dek cok ancak anlatmak mumkun bile degilsıradan bir gundü buluşmaya karar verdik beni almaya geldi arabaya bindigimde parmagında bir alyans vardı sok oldum cunku en nefret ettgi şeydi yuzuk takmak sorunca panıkledi yuzugu cıkardı hemencecik olesine dedi ben inanmadım yan ustune gidince aglayarak biri var işte annem buldu nişanlandım dedi ve 1 ay olmus 1 ay baştan başa bana yalan solemiş 18 ayımı gecrdgm ve dunyalar kadar sevdgm insan cok acı cekiyorum o kadar cok kiiiiiii

Üst Alt