Son Konu

Mutlu Olamıyorum Bi Türlü

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar benim cok kötü bi problemim var bir türlü mutlu olamıyorum amansız amansız kesintisiz damar içten üzünlü şarkılar dinleme kesilmiyor geceleri bile kafamı yastıga koydugumda kafam bozuk oluyor telefondan takıyorum kulaklıgı yine üzünlü müzikleri dinleyip üzülüp daha sonra uyuyorum bilgisayara oturuyorum kafam bozuluyor yine orta sesle damar müzikler açıyorum yabancı müzik diyorum oynak müzikler açıyorum biraz iyi oluyorum dinliyorum sonradan yeniden kafam bozulup baştan üzülüyorum ve tekrar damar müzikler açıyorum unutamadığım bi kız arkadaşım var 4 senelik onu bi türlü unutamıyorum şimdide facemde ekli hiç konuşmuyoruz arada bi nadir sık yok konuşuyoruz sevgilisi falanda yok onunla konuşunca dayanamıyorum eski yaşadıklarım aklıma geliyor kafam bozuluyor beni en iyi arkadaşı olarak görüyor şuanda hayatta zerre değin haz alamıyorum kesintisiz kendimi sıkıntılı etcek müzikler dinliyorum şu anda dinleme açma diyecekseniz lakin insan kendine dominant olamıyor diğer kızla cık diyeceksiniz meslek lisesinde okuyorum malesef lisemde kızda değil sap gibi kaldım apaçık kafam cok bozuluyor onu düşünüyorum ve hayatta o kız yüzünden mutsuz mutsuz gezip dolaşıyorum artık eskisi gibi ne gülebiliyorum nede ağlıyabiliyorum duygusuz biri cıktım napacağımı şaşırdım son umudum burası oldu

Üst Alt